Erkek Saç Modelleri

Bu sezonun erkek saç modellerini merak ediyorsanız yazımızı okumanızı öneririz. Erkek modası da aslında tıpki kadınların ki gibi değişen bir trende sahiptir. Eğer güzel bir yüzünüz ve güzel saçlarınız varsa çok şanslısınız. Ancak ya ortalamanın altındaysanız. İşte o zaman biraz bakım şart.

Erkek Saç Modelleri

Öncelikle bilmeniz gereken sezonun en güzel erkek saç modelleri olmalı. Bu sezon erkek saç modellerine baktığımızda yanların hafif traşlı tepenin yoğun saçla kaplı olduğu modellerin trend olduğunu görüyoruz. David beckham ve Brad pitt gibi efsaneler bu saç modelini en çok kullanan ünlüler arasında.

Uzun saçlar  da bu sezon çok moda. Ama elbette bahsettiğimiz bele kadar olan saçlar değil. Hafif uzunlukta enseyi kapatan dökümlü saçlar çok trend. Kısa erkek saç modelleri içinde ise ya tamamen kısaltabilir ya da hafif uzun kullanabilirsiniz. Ama eğer hatlarınız sert ve keskin ise çok kısa modellerden mümkün olduğunca kaçınsanız iyi edersiniz. Daha baby face tabirine yakın yüzlere çok kısa modeller çok daha uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.