Yeni Sezonda Pembe Modası

Sevgili moda bağımlıları sezon yaklaştıkça trendler de belirmeye iyiden iyiye başladı. Yeni sezonda pembe modası şu an en çok dikkatimizi çeken en yeni trendler arasında geliyor. Özellikle düğünlerde, davetlerde, özel gecelerde ya da mezuniyetlerde giymek için bir elbise arayışındaysanız size kesinlikle pembeyi öneririz. Çünkü pembe bu sezonun en trend renkleri arasında ilk sıraları çekiyor. Pembe sevenlerdenseniz şanslısınız. Elbette sadece özel gecelerde değil günlük hayatınızda da pembeye yer verin. Zaten bir çok önemli marka yeni sezon tasarımlarında pembeye özel bir yer verecektir.

Yeni Sezonda Pembe Modası

Peki bu sezon özellikle pembenin hangi tonu moda? Pembenin daha dikkat çekici koyu bir tonu olan fuşya çok iddialı bir giriş yapıyor bu sezon moda dünyasına. Bu güzel rengin yaz ayına nasıl da yakışacağını bir düşünün. Pembeyi aslında en çok beyaz tenli ve sarışın kadınlara yakıştırırlar. Çünkü beyaz tenli kadınlar daha bebeksi bir yapıya ve görünüme sahiptirler. Pembe renk onların bu görüntülerini adeta tamamlar. Siz de eğer beyaz tenli ve sarışınsanız bu sezon kesinlikle bol bol pembe giyin. Elbette bu demek değildir pembe esmere yakışmaz. Pembe herkese yakışan bir renk olabildiği için esmerde de gayet güzel duracaktır.

pudra pembesi elbise modelleri

Elbise giymeyi sevenlerdenseniz özellikle bu sezon pudra pembesi elbise modelleri çok popüler. Bu denli yumuşak ve güzel bir renk olan pudra pembesinin bu sezon çok trend olacağını bilmek bu sezonun ne kadar da renkli bir sezon olacağının sinyallerini veriyor.

pembe elbise modelleri

Gelelim pembe elbise kombinine. Öncelikle pembeyi gümüşle çok başarılı bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Beyazla da çok uyumludur. Genelde pembe çok iddialı olmayan açık renklerle güzel uyum yakalar. Ama eğer siz çok iddalı bir kombin istiyorsanız da fuşya renk pembe kıyafetinizi kırmızılarla kombinleyerek daha dikkat çekici bir hale sokabilirsiniz. Bu kombine pembe ile kırmızıyı çarpıştırmak diyoruz. Siyah da gene aynı şekilde pembe kıyafetlerinizle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz bir renk.

pembe oversize kazak

Yaz için ise pembeyi bir şekilde kullanmak istiyor ama ne şekilde kullanacağınızı bilmiyorsanız. Beyaz düz bir tişört, altına yırtık bir jean ve pembe ayakkabılarla kombinleyin. Bu kombin bu sezon oldukça popüler. Pembeyi bu sezon muhakkak kombininizin bir yerinde kullanın. İster çantanızda kullanın, ister ayakkabınızda, ister boynunuza doladığınzı şalınızda, bluzunuzda, ya da pantolonunuzda. Seçim sizin. Önemli olan bu sezonun çok trend bir rengi olacak olan pembeyi kesinlikle değerlendirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.