Diz Altı Etek Modelleri

Sevgili moda bağımlıları size yeni bir trendden bahsetmek isterim. Diz altı etek modelleri trendi. Bu sezon bu tarz etekler oldukça moda. Herhangi bir markanın mağazasına gittiğinizde gözünüze hemen bu etekler çarpacak. Ama bu denli riskli bir etek grubu sizi cezbeder mi onu bilemem. Çünkü ünlü victoria’s secret mankenlerinin bile bu etekleri giyerken çok dikkatli davrandıklarını biliyor musunuz?

Diz Altı Etek Modelleri

Çünkü diz altı etekler bacak boyunu kesebiliyor ve bazı modelleri sizi olduğunuzdan daha da iri gösterebiliyor. İlkbahar ve yaz aylarında da bu etekler son derece modaydı. Ancak fazla ilgi görmedi sanki. Çünkü önemli markaların vitrinlerinde ve koleksiyonlarında kendine çok da yer bulamadı. Fakat her şeye ve tüm olumsuzluklara rağmen inatla diz altı etekler gene trend olmaya devam ediyor. Tüm bu olumsuzlukları unutun ve doğru kombini yapın. Eğer diz altı etek kombinlerinde doğru kombinleri yaparsanız bu saydığım kötü görüntüleri engelleyebilirsiniz.

Aslında kurallar basit. Çok uzun bir boyunuz yoksa bu tarz etek giyerken bileğe kadar gelen botlardan uzak durun. Eteğin boyu ise tam dizinizin altında olsun. Zayıfsanız kabarık modelleri tercih edebilirsiniz. Kilolu iseniz de dar inen ama hatlarınızı çok da belli etmeyen modelleri tercih edebilirsiniz. Zayıflara özellikle dapdar inen kalem etekleri öneririm. En güzel diz altı etek modelleri ve en güzel kombinleri için galerimizi gezebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.