En Trend Aksesuarlar

Aksesuar bir kadının hayatında olmazsa olmazlarından biridir. Aksesuarlar kıyafetlerin adeta tamamlayıcısıdır. Birbirinden güzel kolyeler, bilezikler, halhallar, yüzükler hepsini de kadınlar çok sever ve beğenerek takar. Bu yazımızda size en güzel takılar hakkında bilgi vermeye ve en trend olan takı modelleri hakkında da bilgi vermeye çalışacağız.

Renkli bileklikler

Bu sezon bileğiniz rengarenk bilekliklerle süslemek çok moda. Üstelik öyle bir iki tane değil bir sürü bileklik takmak trend. Ne kadar bilekliğiniz varsa hepsini takın. Moda bu şekilde çünkü.

en trend takılar

renkli bileklikler

Neon taşlı kolyeler

Eğer kolye satın alacaksanız sezonun modası olan neon rengi içinde barındıran kolyeleri tercih ederseniz çok yerinde olacaktır. Ayrıca büyük takıların moda olduğunu daha önceki yazılarımızda anlatmıştık. Bu nedenle kolyenizin de taşları mümkünse büyük olsun.

neon sarısı kolye

neon taşlı kolyeler

Retro tarzı saatler

Özellikle akşam bir yere gidecekseniz çok daha klas bir hava katan retro saatleri siz de kullanmalısınız.

Renkli saatler

Renkli kemere sahip saatler oldukça trend. Mavi, sarı, kırmızı, pembe, lila hangi rengi isterseniz. Rengarenk kayışlı saatler sezonun trend saatleri arasında.

renkli kol saatleri

Saç bantları

Aynı şekilde önceki yazımızda bahsetmiştik. Bu sezon saç bantları çok trend olacak diye. Gerçekten de öyle oldu ve bantlar moda olmaya tam gaz devam edecek. Bu arada çiçekli olanları tercih ederseniz çok daha yerinde olacaktır.

çiçekli saç bantları

Püsküllü çantalar

Size püskülün ne kadar çok trend olduğundan bahsetmiştik. Elbetteki bu kadar moda olan bir parçayı çantalarımızda kullanmazsak olmaz. Püsküllü çantalar uzun süre moda olacak.

püsküllü çanta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.