Derin Yırtmaçlı Abiye Elbise Modelleri

Derin yırtmaçlı gece elbiseleri

Sevgili moda bağımlıları özel geceler, davetler denilince akla elbette özel elbiseler gelir. Bu sezon özellikle dünyaca ünlü abiye markalarının ve tasarımcılarının gözbebeği derin yırtmaçlı abiye elbise modelleri olacak gibi görünüyor. Çünkü bu elbiseler en önemli markaların dahi en popüler tasarımları arasında ilk sırada gösteriliyor.

Derin Yırtmaçlı Abiye Elbise Modelleri

Bu elbiseler o denli beğenilmiş ki, bir çok ünlü isim özel gecelerde en çok derin yırtmaçlı gece elbiseleri ile boy gösteriyorlar. Haksız da değiller, çünkü bu elbiseler çok tarz ve çok seksi bir hava katıyor insana. Eğer önünüzde özel bir gece, davet, düğün, nişan gibi bir organizasyon varsa ve ne giyeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa bu elbiseleri bir değerlendirin deriz.

dantelli derin yırtmaçlı elbise modeli Derin yırtmaçlı elbise modelleri

Derin yırtmaçlı elbise modelleri

Gelelim derin yırtmaçlı elbise modellerinin kombinlenmesine ve doğru kullanılmasına. Bu elbiseleri giyerken bir çok modacı ve tasarımcı dikkatli olunması gerektiği yönünde hep uyarılar yaparlar. Hatta defilelerini izlerken bu elbiselerin, zaten bazı detaylar hemen dikkatimizi çeker.

Bu elbiseler tek başlarına star elbiselerdir. Yani bazı kıyafetler vardır, tüm kombinde tek olmak ister. İşte bu elbiseler tam anlamı ile bu tarz elbiselerdir. Daha açık anlatmak gerekirse derin yırtmaç dekolteli bir elbise iddialı bir elbise olacaktır. Bu elbiseyi başka iddialı bir parça ile beraber kullanmak ise abartı bir kombine neden olur.

Derin yırtmaçlı gece elbiseleri siyah derin yırtmaçlı elbise modeli

Bunun yanında derin yırtmaç, fazla sayılabilecek ama aslında yeterli bir dekoltedir. Yani böyle bir elbise tercih edecekseniz başka dekoltelere ihtiyaç duymamalısınız. Hatta bir çok ünlü isim boyunlarına kadar elbiseyi kapatıp, derin ve göz alıcı bacak dekolteli elbiseler tercih ediyor. Bu şekilde dikkat sadece elbisede ve dekoltesinde toplanıyor. Asil ve şık bir hava yaratıyor. Fazla dekolte ise elbisede dikkati sürekli dağıtıyor ve basit bir görüntü sergilemenizi sağlıyor. Yani son derece derin bir sırt dekoltesi, ya da göğüs dekoltesi ile derin bacak dekoltesini bir arada kullanmamaya özen gösterin.

Vera Wang derin yırtmaçlı elbise modelleri

Vera wang markası abiye modasında öncü markalar arasındadır ve modern çizgisi ile bizim hep beğendiğimiz, takip ettiğimiz bir isimdir. Markanın bu sezon koleksiyonunda ise bolca derin yırtmaçlar kullanılmış.

derin yırtmaçlı uzun abiye elbise Vera Wang derin yırtmaçlı abiye elbise modelleri Vera Wang derin yırtmaçlı elbise modelleri

Zuhair derin yırtmaçlı elbise modelleri

Zuhair ise ışıltılı elbiseleri ile daha çok dikkat çeken bir markadır. Ama tasarımları özellikle yeni nesil abiye diyeceğimiz tarzdadır. Bu sezon derin yırtmaçlı elbise modelleri ise ciddi anlamda çok hoş.

Zuhair derin yırtmaçlı elbise modelleri Zuhair murad derin yırtmaçlı elbise modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.