Derin Bacak Yırtmaçlı Abiye Elbise Modelleri

Derin Bacak Yırtmaçlı Abiye Elbise Modelleri

Sevgili moda bağımlıları abiye elbise modasında en trend abiye elbise modelleri arasında derin yırtmaçlı uzun abiye elbiseler geliyor. Bu sezon derin yırtmaç sezonu olacak. Özellikle bacaklarına güvenen kadınların tercih ettiği bacak dekolteli abiye elbiseler Hollywood ünlülerinin de önemli gecelerde boy gösterirken tercih ettikleri abiye modelleri arasında ilk sırayı çekiyor.

Derin yırtmaçlı elbiseler nasıl kombinlenmelidir?

Öncelikle modada önemli bir kural da dekoltede aşırıya kaçmamak gerektiğidir. Çünkü dekoltede aşırıya kaçmak sizi basit ve kötü gösterir. Yani hem, bacak, hem aşırı göğüs, hem de sırt dekoltesi hep beraber asla kullanılmamalıdır. Eğer derin bir bacak dekolteniz varsa başka herhangi bir dekolteye ihtiyacınız yoktur.

Derin bacak dekolteli elbiselerde yırtmaç çok iyi ayarlanmalıdır. Burada önemli olan o yırtmaçın biraz da duruşudur. Siz ayakta dikilirken o yırtmaç tamamen bacaklarınızı açıkta bırakıyorsa bu olmamaış demektir. Yırtmaç siz yürürken açılmalıdır. Kendiliğinden açık ve tüm bacakların ortaya çıktığı geniş yırtmaçlar ise bir tür moda hatasıdır ve genelde pek önerilmez.

En şık derin bacak yırtmaçlı uzun abiye elbisesi modelleri için galerimizi gezebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.