Büyük Beden Mayo Modelleri

Büyük beden kıyafetler iri ya da belli bölgelerinde fazlalıkları olan kadınlar için tasarlandığı için fazlalık oluşturan kiloları olduğundan daha az göstermeli ve toparlayıcı etkiye sahip olmalıdır. Bunun yanında büyük beden denilince nedense yaş ortalaması büyük kadın kıyafeti akla gelir. Halbuki bu böyle olmamalıdır. Çok genç yaşta olup da büyük beden olan genç kızları da unutmamak gerekir.

Bu nedenle büyük beden giysiler tıpkı diğer kıyafetler gibi modaya uygun ve enerji dolu olmalılardır. Büyük beden mayolar da aynı şekilde olmalıdır. Özellikle mayo bikini gibi tüm vücut hatlarını belli eden bir kıyafetin büyük bedeni çok daha özenle tasarlanmalıdır. Göbek ve kalça kısmı toparlayıcı ve küçük gösterebilecek şekilde tasarlanmalıdır. Yani büyük beden bir mayo kilolu olan kadını zayıf gösteren bir kıyafet şeklinde olmalıdır.

Her büyük beden kadının fazlalığı aynı bölgede değildir. Mesela bazı kadınların göğüs bölgesi oldukça genişken bazı kadınların göğüs bölgesi çok da geniş değildir. Bu nedenle göğüs bölgesi geniş olan kadınların bu bölgeyi toparlayıcı mayoları tercih etmeleri daha yerinde olacaktır. Büyük beden mayoların hepsi göbek toparlayıcı ve kalçayı küçük gösteren şekilde tasarlanmış olmalıdır.

Burada en güzel büyük beden mayo modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

büyük beden etekli mayo modeli

büyük beden mayo modelleri

büyük beden siyah mayo

en güzel büyük beden mayo modeli

pembe püsküllü büyük beden mayo modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.