Bodrum Turgutreis

Turgutreis bodrum yarım adasında bulunan 2. büyük yerleşim yeridir. Turgutreis kendi başına bir şehir gibidir. Daha çok yazlık evlerin bulunduğu turgutreis oldukça güzel otellere de ev sahipliği yapar.

Akyarlar, bağla, fener burnu, karaincir plajı, kadıkalesi, aspat gibi önemli turistik merkezler turgutreisin etrafında yer almaktadır. Turgutreis de yer alan turgutreis marinası ise beldeye çok daha fazla ilgi ve güzellik katmaktadır.

Beldede cumartesi günü oldukça geniş kapsamlı ve çok güzel semt pazarı kurulur. Bir çok yerli ve yabancı turist turgutreis pazarına özellikle farklı bölgelerden alışveriş için gelirler.

Turgutreis bodruma 18 km uzaklıktadır.

Turgutreis de nerede kalınır

Turgutreis ciddi anlamda büyük bir beldedir. İçinde büyük ve güzel otellerle beraber küçük butik otelleri de bolca barındırır. Apart otel tercih edenler de turgutreis de konaklamada sıkıntı yaşamazlar.

Turgutreis de yemek

Turgutreis yemek konusunda hiç zorlanmayacağınız bir yerdir. En lüks restaurantlardan tutun da en sade büfelere kadar yemek yenilecek fazlaca seçenek vardır.

Turgutreis de gece hayatı

Turgutreis bodrumun 2. büyük beldesi olmasına rağmen gece hayatı çok hareketli ve hızlı değildir. Hareketli ve çok eğlenceli bir gece hayatı arıyorsanız turgutreis merkezden kalkan minibüslerle bodrum merkeze ya da gümbete gitmelisiniz. Ama daha sade daha dinlendirici bir akşam geçirmek isterseniz de turgutreis sizi tatmin edecektir.

Sahildeki kafelerde ya da marinasında çok keyifli akşam sohpetleri gerçekleştirebilirsiniz. Marina kısmı gerçekten çok güzel ve özeldir. Eğer turgutreise yolunuz düşerse turgutreis marinayı görmenizi ve oradaki kafelerde bir mola vermenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Burada en güzel turgutreis resimleri yer almaktadır.

En moda tatil yerleri.

bodrum turgutreis marina

bodrum turgutreis

turgutreis denize girilen yerler

turgutreis marina

turgutreis merkez

turgutreis pazarı

turgutreis plajı

turgutreis sahil

turgutreis

turgutresi sahil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.