Bodrum Bağla

Bodruma 14 km uzaklıkta bulunan bağla, yarımadanın en güzel koyuna ve plajlarından birine sahiptir. Tekne turları ile de uğranılan ve kargı koyu ve camel beach’ ede  ev sahipliği yapan özel bir yerdir. Yüzmek için en elverişli yerlerden biridir.

Bağlada nereden kalınır

Bağla magic life adında büyük bir otel vardır. Otel tatili yapmak isteyenler genelde bu oteli tercih ederler. Otelin muhteşem bir sahili vardır. Bunun dışında bağlada yazlık siteler vardır. Bu siteler bağla bankev adında geniş bir alana yayılmış büyük bir sitedir. Sitenin kendine ait bir de plajı vardır. Tekne turlarının da her gün uğradığı bu plaj özel koylardandır.

Camel beach adındaki sahil, kumsal plajı ile meşhurdur ve bağlanın hemen yanıbaşındadır. Özelliği oldukça sığ ve tertemiz olan ve dibi kum kaplı olan muhteşem denizi ve geniş kum sahilidir. Bodruma giden herkesin görmesi gereken plajlardan biridir.

Camel beach de develer artık yer sıkıntısı nedeni ile bağlaya gönderilmiştir. Yani bağla sahilinde develere binebilir ve deve üzerinde çok güzel fotoğraflar çektirebilirsiniz. Eğer tekne turuna katılacaksanız zaten bağlaya uğrayacaksınızdır.

Bağlada yemek

Bağlada deniz kenarında bulunan cafede yiyecek anlamında bir çok şey bulabilirsiniz.

Burada en güzel bağla resimleri yer almaktadır.

bağla develer

bağla tekne turları

bodrum bağla bankev sitesi

bodrum camel beach

camel beach iskelesi

deve plajı

magic life otel kumsalı

bodrum bağla

bodrum bağla koyu

bodrum bağla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.