Deri Etek Kombinleri

Deri Etek Modelleri

Deri bu sezona adeta damgasını vurdu. son derece trend olan deri bundan sonra her mevsim rahatlıkla kullanılabilecek. Deri etek kombinleri ile muhteşem tarzlar yaratmak hiç de zor değil. Bu arada tasarımcılar ve modacılar bu denli fazla rağbet gören bir kıyafetin sadece kışın kullanılmasına üzülmüş olacaklar ki bu duruma bir çözüm getirmişler. Bundan sonra ilkbahar ve yaz ayları için ince şekilde tasarlanmış deri kıyafetleri sıcak havalarda sıklıkla göreceğiz. Kışın olduğu gibi yaz aylarında da deri son derece trend olacak.

Deri Etek Kombinleri

Modası hiçbir zaman eskimeyen deriden pantolonlar, montlar, etekler, elbiseler yapıldı ve çok beğenildi. Artık dört mevsim adı altında tasarlanacak olan deri kıyafetler arasında deri etek modelleri de yerini. aldı.

Siyah deri etek kombinleri

Deri etekler bu sezon ve önümüzdeki sezon hiç olmadığı kadar trend olacak. Kadına çekici ve asi bir hava katan deri eteklerde moda renkler ise siyah, mavi, kahverengi, sarı, yeşil. Ancak elbette siyah deri etek kombinleri en başarılı ve en popüler model olmaya devam edecek.

kısa deri etek modeli

Deri etek kombini önerileri

Deri etek kombinlenmesi kolay eteklerdendir.  Siyah bir deri etek ve üzerine saks mavisi üst, altına dolgu topuk sandaletler ve zarf şeklinde bir çanta ile muhteşem olursunuz. Ancak daha feminen bir görünüme kavuşmak isterseniz de deri eteğiniz ile şık bir bluz ve şık bir ince topuk ayakkabı kombinlemesi yapabilirsiniz. Ancak bu sezon günlük kullanım anlamında kalın topuklar çok moda. Deri eteğinizin altına kalın topuk bir ayakkabı giyerseniz hem günlük kullanım için daha uygun olur hem de son derece trend bir görünüm elde edersiniz.

Siyah deri etek kombinleri

Deri etekler aslında değişken ve bir anda beraberinde kullanılan parça ile tüm havanızı değiştirme potansiyeline sahip eteklerdir. Deri eteğinizi beyaz salaş tişört ile kombinlerseniz son derece cool bir havaya bürünebilir ve rahatlıkla gündelikte değerlendirebilirsiniz. Ancak feminen ya da daha klasiğe yakın bir hava isterseniz de beraberinde kullanacğınız bluz ya da üstünüz buna bağlı olarak klasik tarzda ya da feminen tarzda olmalıdır. Deri etekleri ne ile kombinlerseniz o parçanın havasına bürünür bir anda.

deri etek gömlek kombinleri

Deri etek gömlek kombinleri

Deri eteklerin bir diğer en güzel kombinlendiği parçalrdan biri de hiç şüphesiz gömleklerdir. Muhteşem bir kombin için bu ikliyi denemelisiniz.

Kısa deri etek modelleri

Boy olarak kısa deri etek modelleri ise hem son derece popüler oluşu hem de son derece şık duruşu nedeni ile en popüler model oluyor. Ancak diz altı ya da kalem etek modeli olarak diz hizasında olan modellerin de oldukça popüler olduğunu söylemek isteriz.

Burada en trend ve en şık deri etek kombinleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

çok şık deri etek modelleri

 

deri etek

en güzel deri etek modelleri

en moda deri etek modelleri

en şık deri etek modelleri

en trend deri etek modelleri

farklı deri etek modelleri

kalem deri etek

kırmızı deri etek modeli

kısa deri etek modelleri

yazlık deri etek modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.