Beyaz Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbise bir kadın için en önemli kıyafetlerden biridir. Seçilmesi ve model belirlemesi en zor kıyafetlerden biri abiye elbiselerdir. Abiye elbiselerin modelleri kadar renkleri de oldukça önemlidir. Bu sezon abiye elbise modelleri arasında beyaz abiye elbiseler oldukça moda.

Bu nedenle bir çok kadın abiye elbise seçimi yaparken beyaza ayrı bir eğilimde bulunmakta. Beyaz güzel bir renktir ve özellikle hemen hemen her kadına yakışır. Saflığı simgeler. Temiz ve kuğu gibi görünmenizi sağlar.

Son günlerde özellikle mezuniyet elbiselerinde beyaz renk fazlaca kullanılır oldu. Ancak beyaz elbiseler sonrasında her türlü özel gecelerde ve davetlerde fazlaca kullanılmaya başladı.

Kadınlara ayrı bir hava katan ve onları adeta bir prenses gibi gösteren beyaz abiye elbiseler bu sene fazlasıyla trend olması nedeniyle, nişanlarda, mezuniyetlerde ve özellikle sünnet gecelerinde fazlaca tercih edildi ve edilmeye de uzun süre devam edecek.

Beyaz kıyafetin önceleri kullanımı çok zordu. Çünkü beyaz gece kıyafetine uygun çanta ve ayakkabı bulmak ve uydurmak zordu. Ancak günümüzde değişen trendlerle beraber beyazın uyumlu olduğu ve beraber kullanıldığı renkler de değişti.

Beyaz elbisenin altına giyilebilecek ayakkabılar

Beyaz ayakkabılarınızla isterseniz aynı şekilde elbisenizle aynı tonda gene beyaz bir ayakkabı kullanabilirsiniz. Hatta elbisenizin kumaşından ayakkabınızı katlatabilirseniz ayrı bir havanız olur. Ancak bunu bu şekilde kullanmak yerine beyaz elbise altına canlı renk ayakkabılar seçerek enerji dolu kombinler yapabilirsiniz ve bu tarz kombinler bu sezon son derece moda. Bizim size tavsiyemiz ise tamamen bu yönde. Beyaz bir elbise altına pembe topuklu bir ayakkabı son derece trend ve oldukça şık olacaktır. Ayrıca enerjik de bir kombin olacaktır.

Beyaz abiye elbise ile ne renk çanta iyi gider derseniz de ayakkabı renginize uygun olarak elinize küçük bir pembe çanta alabilirsiniz. Yada beyaz küçük bir çanta ve çantada taşlar da olursa çok daha şık olacaktır.

Burada en güzel beyaz abiye elbise modelleri yer almaktadır.

beyaz abiye elbise

beyaz elbise altına pembe ayakkabı

beyaz gece elbisesi

beyaz kısa abiye elbise

dantel işlemeli beyaz abiye elbise

dore kemerli beyaz abiye elbise

en güzel beyaz abiye elbise modelleri

sırt dekolteli abiye elbise

siyah dantel işlemeli beyaz abiye elbise

straplez beyaz abiye elbise

tüylü beyaz abiye elbise

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.