Bordo Elbise Modelleri

Bordo Elbise Modelleri

Sevgili moda bağımlıları bordo kıyafet modelleri bu kış çok moda. Özellikle bordo elbiseler ve bordo etekler hatta bordo deri etekler bu kışın en favori parçaları arasında.

Uzun yıllardır bordo bir kış rengi olarak tercih edilir ve çok da sevilir. Koyu bir renk olan bordo her ten rengi ile son derece uyumludur. Birbirinden güzel bordo elbiseler ya da etekler ve üstler kış için oldukça şık ve güzel bir kombin yaratmanızı sağlayacaktır.

Bordo deri etekler ise özellikle derinin bu kış çok moda olduğunu düşünürsek harika bir seçim olur. Bordo deri bir etek ve bordo tonlarında yapılmış bir makyaj ile koyu ama alımlı ve trend bir tarz yaratabilirsiniz.

Bordonun bu denli moda olduğu kış aylarında bordo tonlarında makyajlar da özellikle çok trend. Bordo tonlarında rujlar içinde vişne çürüğü rengindeki rujlar ve koyu bordo rengindeki rujlar gerçekten çok göz alıcı ve şık bir makyaj yaratmanızı sağlıyor. Kışa da çok uygun olan bu makyaj çeşidi 2015 kışının makyaj trendlerine baktıysanız zaten çok popüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.