Ala Tesettür Abiye

Ala tesettür, birçok marka ve modelin olduğu farklı elbise ve kıyafetlerin olduğu tesettürlü bir bayanın giyim ihtiyacını karşılayabilecek her türlü aksesuara sahiptir. Bu kıyafet türlerinden biri de abiyelerdir. Abiye; özel gün ve gecelerde giyilen kıyafetlere verilen addır. Normal şartlarda açık kıyafetler olan abiyeler, tesettürlü bayanlar için kapalı şekilde imal edilmektedir. Bu sayede hanımlar okul mezuniyetlerine giderken, önemli bir toplantı ya da yemeğe katılırken tesettür abiye giyebilmektedir.

abiye tesettür elbise modeli - Ala tesettür

Ala tesettür abiye reyonunda birçok marka ve model mevcuttur. Bu modeller yeni moda olup tesettürlü hanımların hem gözlerine hem de ruhlarına hitap etmektedir. Yapılan indirimler ile olduğundan da uygun fiyata alınabilen bu abiyeler kaçırılmayacak fırsatlar kategorisinde yer almaktadır.

Genelde canlı renklerden oluşan abiyeler aynı renk şal ya da eşarp ile kombin edilmektedir. Fakat farklı tarzlar da oluşturulmaktadır. Ala tesettür abiye, farklı markaları harmanlayarak yeni moda akımları oluşturmaya başlamıştır. Ayrıca Ala tesettürün moda tasarımcıları da bulunduğu için kendi abiye modelleri mevcuttur. Bu sayede müşteriye düşün tek görev bu kadar çok seçeneğin arasından size en çok yakışan abiyeyi bulmak ve almaktır.

abiye tesettür elbise modeli

Ala tesettürde abiye, boydan kapalı bir elbise olduğu için hem bayanların şıklık yarışında geri planda kalmamasını sağlamakta hem de dini bir görevi olan örtünme işlevini yerine getirmiş olmaktadır. Arıca çok daha fazlası tozlu adlı yazımızda da bulabilirsiniz. Üstelik uygun fiyat avantajları ile de daha uyguna daha kaliteli abiyelere sahip olabilirsiniz. Abiyelerin şıklığı vücudunuzda hissetmek ve alışverişin avantajlarını yaşamak için sitemizi ziyaret etmenin zamanı! Muhteşem ve fırsatlar içerisindeki abiye trendleri siz bekliyor.

Kaynak: http://icerigir.com/ala-tesettur/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.