Abiye Elbiselerde Pırıltı Modası

Abiye elbise trendlerine baktığımızda bu sezon pırıltıların, taşların ve payetlerin bolca kullanıldığını görüyoruz. Özel günlerin vazgeçilmezlerinden olan abiye elbise seçimi yaparken gösterişli ve pırıltılı olanlarını seçerseniz daha trend bir tarz yakalamış olursunuz.

Son derece sade, dar ve düz kesim bir abiye elbise üzerine doğru yerlere yerleştirilmiş küçük dokunuşlar şeklindeki pırıltılar muhteşem bir hava yaratır. Bu nedenle eğer fazlaca iddialı abiye elbise tercih etmiyorsanız bu tarz bir elbise tercih edebilirsiniz.

Bunun yanında elbisenin tamamında kullanmak yerine sadece göğüs kısmında ya da sadece etek kısmında kullanılan pırıltılar da oldukça şık ve yerinde bir hava yaratıyor.

Renk olarak son derece sade bir renk olan ten rengi abiye elbiseler ve altın rengi abiye elbiseler gösterişten uzak kadınların ilk tercihleri oluyor. Ancak renkleri seviyorsanız özellikle gece mavisi ya da mavi tonlarında abiye elbiseleri ve pembe abiye elbiseleri tercih etmenizi öneririz.

Siyah abiye elbiseler ise her sezon olduğu gibi bu sezonda da son derece trend ama tek bir farkla. Üzerine yerleştirilmiş pırıltılarla. Bu siyah olan elbiseye hareket ve ışık katacaktır ve doğal olarak size de.

altın rengi uzun sade abiye elbise

en trend abiye elbiseler

gece mavisi abiye elbise

siyah dar kesim abiye elbise

stralez taşlı abiye elbise

turkuaz renk abiye elbise

uzun pırıltılı abiye elbise

uzun straplez abiye elbise

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.