Abiye Bluz Modelleri

Dantelli bluz modelleri

Her kıyafetin bir modası olduğu gibi abiye kıyafetlerin de modası vardır. Özellikle abiye bluz modellerinde bu sezon çeşit oldukça fazla. Moda olmayan ya da modası geçmiş bir abiye kıyafet ile bir davete ya da bir geceye katılmak sizi olduğunuzdan yaşlı ve kötü gösterebilir. Bu nedenle özel bir davete gitmeden önce üzerinize giyeceğiniz ya da satın alacağınız kıyafet ile ilgili mutlaka küçük bir araştırma yapın.

Abiye Bluz Modelleri

Kadınlar genelde sezon modasını takip ederler. Ancak abiye kıyafetlerde moda bazen farklı olabilir ve abiye sıklıkla kullanılan bir kıyafet olmadığı için kaçırılabilir. Bu sezonun abiye kıyafet modasında dantel ve çizgiler çok moda. Renk olarak ise genelde siyah, beyaz, mavi, turuncu, kırmızı, neon renkler, pırıltılı kumaşlar, fırfırlar ve siyah ile beyazın beraber kullanıldığı renkler. Ayrıca abiye şifon bluz modelleri de bu sezonun trendleri arasında yer alıyor.

Abiye kıyafetler için iki parça abiye kıyafetlerden hoşlananlar ise genelde etek, bluz ya da pantolon ve bluz giymeyi tercih ederler. Günümüz modasında buluzlar abiyeler içinde son derece trend. Güzel bir abiye pantolon ile şık  bluz ve altına ince topuk ayakkabılarla muhteşem kombinler yaratabilirsiniz. Aslında abiye bluzlar kombinlenmesi kolay bluzlardır.

Dantelli bluz modelleri

Fakat bu sezon özellikle abiye bluz modasında dantelli bluz modelleri ayrı bir trend. Bu tarz bluzları son derece özel gecelerde abiye bir kıyafetle kombinleyebileceğiniz gibi, aynı zamanda spor tarzda bir kıyafetle de kombinleyerek şık spor bir tarz yaratabilirsiniz. Şunu unutmayın moda dünyasında şık spor tarzı son günlerde son derece popüler.

Abiye bluz modellerinde moda olan kesimler ise genelde dökümlü modellerle beraber dar kesim modeller oldukça trend. İpek bluzlar, siyah bluzlar, mavi bluzlar, siyah beyaz bluzlar, dantel bluzlar, merserize bluzlar, saten bluzlar ve sifon bluzlar de son derece trend.

dantel abiye bluz modeli payetli bluz modeli

Bunun yanında abiyenin mevsimi olmadığı için yazlık bluz modellerini de değerlendirebilirsiniz. File bluzlar   bu sezonun en trendi olan transparan bluz benzeri bir durum yaratarak kullanılabilir. Özel bir davet için ya da gece için abiye bluz modellerini şık pantolonlarla ya da şık eteklerle kombinlemek son derece şık ve özel bir tarz yaratmanızı sağlayacaktır. Ayrıca trend de bir görüntü yakalamanıza neden olacaktır. Çünkü abiye bluzlar bu sezon çok popüler. Bu arada abiye bluz taşlı olan modeller de gene abiye dünyasında son derece popüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.