Yaz Ayının En Trendleri Nelerdir?

Yaz Sezonunu En Trendleri

Yazın gelmesi ile beraber moda dünyası da her zaman olduğu gibi renklendi ve canlandı. Yaz ayları kışa oranla modanın daha hareketlendiği ve canlandığı aylardır.

2014 Yazının En trend Kıyafetleri

Zincir saplı çantalar

Zincir saplı çantaları çok sevdik. Uzun süredir moda olan zincirli çantalar bu yaz da fazlaca moda. Hatta rengarenk olarak da kullanılan bu çantalar yazın ruhuna kesinlikle çok uygun.

Zincir saplı çantalar

Transparan mini etekler

Mağazaların vitrinlerinde çok görmüşsünüzdür transparan detaylı mini etekleri. Özellikle diz altına kadar gelen ve alt kısmı şerit şeklinde transparan olan bu etekler bu yaz oldukça moda.

Transparan mini etekler

Sörfçü tarzı bikini modası

Bu yaz bikini modasında çeşit,t çok fazla. Hiç eskimeyen üçgen bikinilerle beraber straplez bikiniler bu yaz her zaman olduğu gibi trend modeller arasında. Ama en trendi hangisi derseniz sörfçü bikini modelleri deriz. Tüm dünyada bu tarz bikini modelleri oldukça moda.

 

Ekoseli kimonolar

Eğer kimonodan hoşlanıyorsanız bu yaz sizin yazınız olacak demektir. Çünkü bu yaz bir çok farklı desende kimonolar oldukça moda. Ama en çok ekoseliler popüler. Özellikle taytla ya da kot şortla muhteşem bir kombin olan kimonoları kesinlikle denemelisiniz.

Ekoseli kimonolar

Çivili bileklik modası

Çivili kıyafetler uzun bir süre moda dünyasını meşgul etti ve etmeye de devam edecek gibi. Özellikle bu yaz çivili bileklikler oldukça trend.

Çivili bileklik modası

İsim yazılı kolyeler

Eğer çocuğunuzun ya da sevdiğiniz birinin ismini üzerinizde taşımak istiyorsanız size isim yazılı kolyeleri önerebiliriz. Hem son derece trend bir tarz yaratırken hem de sevdiğinizin ismini üzerinizde taşımış olursunuz.

İsim yazılı kolyeler

Baskılı kumaş topuklu ayakkabılar

Bu yazın farklı bir trendi de baskılı ayakkabı modelleri. Oldukça değişik bir tarz oluştıran bu ayakkabılar özellikle yurt dışında ünlü isimler tarafından çok kullanılıyor.

Baskılı kumaş topuklu ayakkabılar

Spor tarzda sandaletler

Bu yaz kokoş tarzda nitelendirdiğimiz taşlı ya da boncuklu sandaletlerle vedalaşın. Çünkü süslü sandaletler bu yaz yerini spor tarzda olan sade sandaletlere bıraktı.

Spor tarzda sandaletler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.