Renkli Deri Etek Modelleri

Kısa deri etek modelleri

Son günlerin en çok trendi kesinlikle renkli deri etek modelleri oluyor. Peki deri etekleri nasıl kombinlemeli, hangi mevsim giymeli ve en önemlisi de bu deri etekler en çok hangi vücut tipi için uygun onları biraz inceleyelim. Ancak şu bir gerçek deri etekler hem bu sezon, hem de önümüzdeki bir kaç sezon tam gaz trend olmaya devam edecek.

Renkli Deri Etek Modelleri

Vücut tipine göre kısa deri etek modelleri

Öncelikle en çok tercih edilen elbette kısa deri etek modelleri oluyor. Ancak yukarıda bahsettiğimiz hangi vücut tipi hangi tarz deri etekleri tercih etmeli kısmı burada çok önem taşıyor. Eğer kalın bacaklarınız varsa kısa deri etek modelleri kalın bacaklarınızı daha da ön plana çıkaracağı için sizin kesinlikle kısa deri eteklerden uzak durmanız gerekir. Onun yerine diz hizasındaki deri etek modelleri kalın bacaklılar için çok daha uygun olacaktır. Dizden biraz yukarıdaki modeller de olabilir ama daha kısası kalın bacaklar için kesinlikle yanlış bir seçimdir.

Kısa deri etek modelleri Vücut tipine göre kısa deri etek modelleri

Kısa deri etek kombinleri

Kısa deri etek modelleri bu sezon oldukça moda ve bu etekleri kombinlemek son derece kolay. Kış ayları için kısa deri etekleri boğazlı ve dar kesim yumuşacık triko kazaklarınızla kombinleyebilirsiniz. Altına opak çorap ve kısa botlarınızla deri etekler muhteşem bir kombin yaratacaktır. Üzerine kısa deri ceket ya da kısa montlarınız ise harika tamamlayıcılar olacaktır. Gene aynı şekilde salaş kazaklarınızla da kombinleyebilirsiniz. Siyah deri etek üzerine siyah kazak ve içine beyaz gömlekle ile ise son derece şık spor bir tarz yaratmanızı ve çok tarz olmanızı sağlayacaktır.

Deri kalem etek modelleri

Bu sezonun diğer bir en trend etek modeli ise deri kalem etek modelleri oluyor. Eğer deri seviyorsanız kesinlikle deri kalem etek modellerini değerlendirebilirsiniz.

Deri kalem etek kombinleri

Hangi vücut tipleri deri kalem etekleri giyebilir?

Deri kalem etek modelleri vücudun alt tarafını olduğu gibi saran son derece dar eteklerdir. Bu etekler aslında alt kısmı çok kalın olan kadınlar için çok da uygun değildir. Ancak elbette kalem etekleri alt kısmı kalın kadınlar da giyebileceklerdir ama nasıl giyebilirler ondan da bahsedelim.

yırtmaçlı kalem etek modeli

Deri kalem etek kombinleri

Öncelikle alt kısmınız fazla kalınsa kalem etek giyebilirsiniz ancak çok fazla aşırı derecede dar olanlardan değil de kalem tarz tam oturmayan modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer doğru kalem etek modelini seçerseniz bu etek sizi zayıf da gösterebilir.

Bunun yanında eteğin kumaşının gereksiz kalın olmamasına ince deri olmasına özen gösterin. Kombinlerken ise eğer göbeğiniz varsa göbek kısmınızı örtecek bol tarzda üstler tercih edin. Popo ve bacaklarınız, basenleriniz fazla kalında onların ön plana çıkmasını istemiyorsanız tam kalça hizanızda biten tarzda hafif dökümlü ama çok bol ve çok uzun olmayan üstler tercih edin. Unutmayın çok bol giymek de iyi değildir çok dar da giymek iyi değildir. Ortasını bulmak gerekir.

Deri kalem etek modelleri

Eğer kilo probleminiz yoksa üzerine istediğiniz tarzda bir üstle kalem eteklerinizi harika kombinleyebilirsiniz. Kalem etekler aslında doğru kombinlenirse hem zayıf gösterir, hem de çok tarz durur. Yerine göre ve altına seçeceğiniz ayakkabınızla klsaik ya da spor bir tarza bürünebilir. Renkli modelleri de tercih edebilirsiniz. Siyah deri etek modellerine şu an en büyük rakip ise elbette bordo deri etek modelleri oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.