Omzu Açık Bluz Modelleri

Bu yazın en trendleri arasında omzu açık bluz modelleri geliyor. Bu bluzlar özellikle tüm moda haftalarında ve sokak modasında bolca kullanıldı. Bu yazın trendi olan bu güzel bluzlar kombinlenmesi de son derece kolay ve duruşu oldukça hoş olan bluzlar. Altına şık bir mini etekle ya da jean bir pantolon ile harika bir kombin yapabilirsiniz. Sonuç hem çok şık hem de oldukça tarz bir kombin olacaktır.

Omzu Açık Bluz Modelleri

Bildiğimiz ve tanıdığımız markaların koleksiyonlarında omzu açık bluzlar fazlaca kullanılmış ve vitrinlerde yerini iyice almış durumda. Havaların ısınması ile beraber sokak modasında bu bluzları sıkça göreceğiz gibi görünüyor. Bu tarz bluzlar en çok iri kemikli kadınlar tarafından tercih ediliyor. Çünkü iri kemikli kadınlarda bu tarz bluzlar son derece iyi duruyor.

en güzel omzu açık bluz modelleri

Aslında bu trend bir kaç sezon öncesinde de vardı. Ancak galiba beklediği ilgiyi pek de göremedi. Bu nedenle bu sezonda da şansını denemeye hazırlanıyor. Ama bu sezon daha bol çeşitle geliyor. Renk olarak da aynı şekilde bol çeşide sahip bu bluzlar. Omzu açık bluz seçimi yaparken günlük hayatta kullanacaksanız spor bir model olmasına özen gösterin. Çünkü bu model bir anda klasik bir tarza bürünebilecek riskli bir bluz. Bu nedenle bu bluzu spor parçalarla beraber kombinleyin ve bunun yanında da tercih edeceğiniz bluz tarz olarak klasiğe yakın olmazsa günlük kullanım için çok daha uygundur.

omzu açık bluz

Renk olarak da tercihiniz açık renklerden yana olabilir. Maviler, morlar, kırmızılar ve pembeler bu sezon çok moda, bunu hatırlatmak isteriz. Bu arada siyah da olmazsa olmaz elbette. Özellikle siyah omzu açık bir bluz ile altına giyeceğiniz mini bir etek ya da jean şort harika bir kombin yaratacaktır.

omzu açık bluzlar

uzun kollu omzu açık bluz modeli

Her sezon değişen moda trendleri içinde bu sezon farklı bir kaç parça var ancak diğer sezonlardan hatırladığımız omzu açık bluzlar çok popüler. Ancak sadece bluz değil aslında omzu açık elbise modelleri de göreceksiniz mağazaların vitrinlerinde. Çünkü burada aslında trend olan açık omuzlar oluyor. Yani anlayacağınız bu yaz omuzlar açılacak.

siyah omzu açık bluzlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.