Mini Etek Modelleri

Kendine ve dış görünümüne her zaman özen gösteren kadınlar günlük hayatlarında da şık olmayı her zaman başarırlar. Mini etek modelleri genelde dış görünümüne özen gösteren kadınlar tarafından tercih edilir. Günlük hayatta da rahatlıkla giyilebilen mini etekler her kadına çokça yakışan tarz sahibi ve oldukça da trend kıyafetlerdir.

Mini Etek Modelleri

Mini etekler özellikle son günlerin en trend kıyafetleri arasında. Deri mini etekler, kot mini etekler, kalem mini etekler ve daha pek çok tarzda mini etekler son derece popüler ve şık eteklerdir. Süper mini etek modelleri de aynı şekilde trend olan ve hatlarına güvenen kadınların tercihi oluyor.

mini etek modelleri yeni

Klasik tarzda olan mini eteklerin altına şık bir topuklu ayakkabı ile kombinleyerek özel davetlerde giyebilir, daha spor tarzdaki mini eteklerinizi de günlük olarak kullanabilirsiniz. Her zaman mini etek modelleri yeni koleksiyonlara bakmaya çalışın. Çünkü moda sürekli kendini yenileyen ve değişen bir akıma sahiptir.

Süper mini etek modelleri

Dediğimiz gibi bu sezon gene mini etek modelleri çok popüler. Özellikle mevsim ne olursa olsun deri mini etek modelleri gene oldukça popüler. Bunun yanında bir dönem çok moda olan zarf etek modelleri de bu sezonun trendleri arasında. Renk olarak ise canlı renklerin özellikle mavilerin, pembelerin, turkuazların, şeftali tonlarının ve turuncuların trend olacağı bir sezon hakim olacağı için bu renkleri tercih etmeye çalışabilirsiniz.

Renkli giyinmeyi çok sevmeyenlerdenseniz üzülmeyin. Çünkü siyah gene tüm karizması ve popilitesi ile bu sezonda da trend olmaya devam edecek. Kalem etekler bir kaç sezondur moda dünyasında yer alıyor. Galiba bu etekler çok sevildi. Bu tarz eteklerin altına şık bir topuklu ayakkabı giyerseniz klasik bir hava yaratabilir, kalın topuk bir sandalet ya da spor bir ayakkabı giyerseniz de günlük bir tarz yakalarsınız.

Bunun yanında bu sezon asimetrik kesim etekler çok moda. Özellikle midi boy ya da mini boylarda asimetrik kesim etek modellerini tercih edebilirsiniz. Sonuç kesinlikle son derece şık ve tarz olacaktır. Çizgiler ise bir kesim tarafından sevilmezken, bir kesim tarafından çok seviliyor. Ancak modacılar çok sevmiş olmalılar ki bu sezonda da çizgiler gene çok popüler. Marin havası yaratan çizgili etek modellerini tercih edebilirsiniz.

çizgili mini etek modeli

kot mini etek

mavi zarf mini etek

mini deri etek

mini etek trendi

siyah deri mini etek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.