H&M 2015 Brilliant Bikini Modelleri

Sevgili moda bağımlıları yaz ayı deniz, kum, güneş ayıdır ve ünlü markalar tasarımlarına sürekli yeni mayo ve bikini modelleri eklerler. İşte bunlardan biri de H&M 2015 brilliant bikini modelleri oluyor. Markanın bu özel koleksiyonu sezonun bikini modelleri içinde henüz bir tercih yapamamış olanlara adeta bir kurtarıcı olarak yetişiyor. Tasarımlar özellikle yurt dışında çok beğenildi ve sevildi.

H&M 2015 Brilliant Bikini Modelleri

Daha önce markanın tasarladığı vintage romance koleksiyonunu biliyorsunuzdur. Şık ama son derece farklı. Brilliant koleksiyonu ise vintage romencenin aksine son derece modern ve spor bir tarza sahip. Modelleri birbirinden güzel ve trend. En güzel bikini modellerinin sergilendiği tasarımı ise victoria’s secret meleklerinden Elsa Hosk yaptı. Elbette bu durum bikinilere olan ilgiyi daha bir arttırdı.

Genelde tarzı olan bir markadır H&m. Ancak h&m bikini modelleri adeta bu sezon bir çok farklı tasarımlarda çıkarak sevenlerini şaşırtmaya devam ediyor. Önce sıradan bir tarzda bikiniler piyasaya sürüldü. Sonra vintage romance adında son derece tarz bir koleksiyon ve şimdi ise brilliant çıktı. Hepsinin ortak özellikleri ise son derece feminen ve son derece trend modeller oluşları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.