Günlük Elbise Modelleri

Kadınların genelde en tercih ettikleri kıyafetlerin başını günlük elbise modelleri çeker.  Elbiseler hem yaz aylarında hem de kış aylarında neredeyse tüm markaların vitrinlerini süsler. Bu sezonun elbise trendlerine bakarsak ilk gözümüze çarpan dar kesim mini elbiseler oluyor. Dar kesim mini elbiseler özellikle yaz aylarında gündüz altına düz taban bir sandaletle, akşamları ise topuklu şık bir ayakkabı ile son derece şık ve trend bir tarz yaratır.

Günlük Elbise Modelleri

Geçen yaz çok moda olan çiçekli elbiseler ise bu yaz da fazlaca trend olacak. Özellikle şifon ve çiçekli elbiseler çok popüler. Eğer günlük elbise modelleri yaz trendleri derseniz gene çiçekli elbiseler ayrı bir popüler. Çizgili kıyafetler bir kesim tarafından çok sevilirken bir kesim tarafından nefretle karşılanıyor. Ancak sevenler için iyi bir haber olsa gerek, çünkü çizgili elbiseler bu yaz da çok moda. Denizci temalı kıyafetleri seviyorsanız, size önerimiz denizci temalı elbiselerden hemen bir adet edinin. Çünkü denizci esintileri taşıyan giysiler hatta elbiseler çok moda.

Deri detaylı kıyafetler bir kaç sezondur moda dünyasının içinde geniş bir yere sahip. Deri detaylı elbiseler ve kıyafetler kolay kolay modanın yakasını bırakmayacağa benziyor. Özellikle bu yaz deri detaylı elbiseleri çok sık göreceğiz. Bunun yanında asimetrik inen elbiseler de bu yazın en trend günlük elbise modelleri arasında yerini aldı bile.

günlük elbise modelleri yaz

Elbise her zaman daha şık ve daha cool bir havaya bürünmenizi sağlar. Ancak elbette vücudunuza yakışan ve sezonun trend modellerinde olan elbiseleri tercih ederseniz. Günlük elbise demek daha rahat ve her ortama rahatlıkla giyebileceğiniz elbise demek. Altına babetlerinizle, ya da düz taban sandaletlerinizler ya da kalın topuk sandaletlerinizler harika bir kombin yapabilmeniz için elbiseler size sonsuz yardım edecektirler. Kış aylarında da elbiseler ayrı bir hava yaratırlar. Üzerine şık mini deri ceketlerle çok hoş bir tarzdır bu.

beyaz günlük elbise modeli

Ama en çok bahara ve onun sonrasında gelen yaz aylarına yakışır. Bahar aylarında üzerine giyeceğiniz mini kot ceketlerinizle son derece fresh ve son derece tarz bir görüntü elde edersiniz. Modeller içinde özellikle eğer günlük kullanacaksanız daha sade modelleri ve renk olarak ise soft ya da siyah renkleri tercih ederseniz daha yerinde bir karar olur.

2014 ilkbahar yaz elbise modelleri - çiçekli mini elbise modeli

2014 ilkbahar yaz elbise modelleri - deri detaylı yazlık elbise

2014 yaz elbise modelleri - asimetrik kesim elbise modelleri

2014 yaz elbise modelleri - çizgili elbise modeli

2014 yaz elbise modelleri - dantel detaylı yazlık elbise

2014 yaz elbise modelleri - dar kesim elbise modeli

2014 yaz elbise modelleri - yazlık dantel elbise modeli

2014 yaz elbise modelleri - dar kesim mini elbise

2104 ilkbahar yaz elbise modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.