Flash Dövme Nedir?

Son günlerde farklı bir trend başladı flash dövme trendi. Peki flash dövme nedir? Flash dövme yurt dışında ünlülerin başlattığı bir tür geçici dövme. Beyonce’den tutunda victoria secret mankenlerine kadar bir çok ünlünün kolunda, bacağında yada vücudunun herhangi bir bölgesinde bu dövmeleri görebilirsiniz. Flash dövmeye bazı kesimler şeffaf dövme de diyebiliyorlar.

Flash Dövme Nedir

Özellikle New york moda haftasında neredeyse tüm ünlülerde flash dövme modellerini gördük. Bu da bu tarz dövmeleri ayrı bir popüler yaptı. Geçici olması ise sürekli farklı farklı modeller denemenize olanak sağlıyor. Bu dövmelerin en büyük özellikleri ise vücutta 4 ile 6 gün arasında kalmaları.

Ayrıca diğer bir popüler olmasının nedeni şeffaf dövme modellerinin ise bu sezon metalik renk dövme modellerinin çok trend oluşu. Uygulaması ise inanılmaz kolay. Tıpkı sakızdan çıkan dövmeler gibi ıslak peçete ile istediğiniz yere yapıştırıp bir süre bekliyorsunuz ve dövmeniz hazır. Hatta çocuklarda da kullanılan flash dövmeler özellikle anne kız aynı modeli ya da baba oğul aynı modeli yaparak tarzlarını konuşturuyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.