En Trend Yaz Makyajı

En Trend Yaz Makyajı Önerileri

Yaz makyajı için ilham almaya ihtiyacın varsa doğru yerdesin. Burada yaz makyajı ile ilgili uzmanlardan edinilen altın değerinde bilgiler yer almakatdır.

Yaz makyajı nasıl olmalıdır?

Öncelikle yaz makyajında kullanacağınız renkler parlak olmalıdır. Örneğin bir göz makyajında alt kirpiklerinizin dibine uygulayacağınız açık mavi bir göz kalemi hem  gözlerinizi daha belirgin hale sokacaktır hem de çok güzel bir görüntü yaratacaktır.

mavi göz makyajı türü

Bu yaz beyaz göz kalemi oldukça moda. Hatta eğer renkli gözleriniz varsa beyaz göz kalemi çok daha güzel bir görüntü yaratacaktır.

Gözlerinizi ön plana atmak istiyorsanız yüzünüze doğal bir makyaj yapın ve gözlerinize dikkat çekici bir far uygulayın. Bu gözlerinizi çok daha ön plana alacaktır.

yaz makyajı önerileri

Yaz ayları cesur renkleri denemeniz için harika bir fırsattır. Bir yaz akşamı ve dışarı çıkacaksınız yazın trendi olan sarı göz kalemini deneyin. Farklı olmaktan korkmayın.

renkli göz makyajı

Mavi her mevsim her zaman moda olmayı başarabilen bir renktir. Göz makyajında ise mavi gerçekten çok güzel durur. Özellikle yaz ayları için mavi muhteşem bir seçimdir.

mavi göz makyajı

Dumanlı gözler her zaman daha seksi ve daha göz alıcı görünmenizi sağlar. Dumanlı göz makyajı yazın en trend makyaj türlerinden biridir.

dumanlı göz makyajı

Yaz ayları sıcaktır ve siz eğer bir yaz tatilindeyseniz makyajınızı çok doğal görünümlü yapmalısınız. Sanki yokmuş gibi görünen makyaj türü yaz aylarının en trend makyaj modelidir.

yokmuş gibi görünen makyaj

Yaz aylarında mümkün olduğunca bronz görünüm sağlayan fondöten ve allıklar kullanmaya çalışın. Bu tonlar yaza çok daha uygundur.

bronz görünümlü makyaj

Elbetteki bizim favori ruj rengimiz kırmızıdır. Kırmızı rujunuzdan asla ödün vermeyin. Özellikle yaz aylarına çok uygun olan kırmızı ruj her tarz makyajla çok rahat kullanabileceğiniz bir renktir.

yaz makyajı önerileri - kırmızı ruj

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.