En Modern Kına Dövme Tasarımları

Son günlerde özellikle yeni bir trend kendini göstermeye başladı. Bu da kına dövme trendi oluyor. Ancak genelde en modern kına dövme tasarımları tercih ediliyor. Daha çok kalıcı dövmeye cesaret edemeyen ve çabuk sıkılanlara hitap eden kına dövmeler gerçekten oldukça şık ve estetik görünüyorlar. Geçen yaz flash dövmeler çok modaydı. Ancak hemen çıktığı için sürekli yenilemek gerekiyordu. Bu kış ise flash dövmelerin yerini çok daha kalıcı olan kına dövmeler aldı.

En Modern Kına Tasarımları

Özellikle el üzerine yapmak oldukça popüler. Kına dövme modelleri hatta sadece kına kültürü olan ülkelerde değil tüm dünyada yaygınlaştı. Kalıcı dövme yaptırmak istemeyen pek çok kişi kına dövmelere yöneldi. Model olarak ise daha çok modern modeller tercih ediliyor. Bohem bir tarzınız varsa ya da bohem tarzını seviyorsanız kesinlikle kına dövme modellerini denemelisiniz. Çünü tam bir bohem havası yaratan kına dövmeler harika bir tarz yaratıyorlar.

Kınadan hoşlanmayanlar bile bu dövmeleri çok beğendiler. Ancak özellikle kına dövmelerde bu sezon yeni bir trend kendini gösterdi. Hem modeller çok modern oldu hem de kınada kullanılan renk değiştirildi. Artık beyaz kına dövme modelleri popüler oldu. Beyaz kına duruşu ile hafif parlak bir renk sergilediği için ve görünüm olarak oldukça modern ve güzel durduğu için en çok tercih edilen renk oluyor. Ancak elbette beyazın yanında asla klasik olmayan siyah kına modeli de popüler olan modeller arasında geliyor. Kahverengi ise pek tercih edilmiyor. Nedeni ise tipik kına rengi oluşu. Siz tercihinizi beyazdan ya da siyahtan yaparak harika geçici dövmeler elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.