Deri Etek ModelleriEn moda deri etek modelleri

Deri 2013 yılına adeta damgasını vurdu. son derece trend olan deri bundan sonra yaz aylarında da rahatlıkla kullanılabilecek. Çünkü tasarımcılar bu denli fazla rağbet gören bir kıyafetin sadece kışın kullanılmasına üzülmüş olacaklar ki bu duruma bir çözüm getirmişler. Bundan sonra ilkbahar ve yaz ayları için ince şekilde tasarlanmış deri kıyafetleri sıcak havalarda sıklıkla göreceğiz. Kışın olduğu gibi yaz aylarında da deri son derece trend olacak.

Modası hiçbir zaman eskimeyen deriden pantolonlar, montlar, etekler, elbiseler yapıldı ve çok beğenildi. Artık dört mevsim adı altında tasarlanacak olan deri kıyafetler arasında deri etekler de yerini. aldı.

Deri etekler bu sezon ve önümüzdeki sezon hiç olmadığı kadar trend olacak. Kadına çekici ve asi bir hava katan deri eteklerde moda renkler ise siyah, mavi, kahverengi, sarı, yeşil.

Deri etek kombinlenmesi kolay eteklerdendir.  Siyah bir deri etek ve üzerine saks mavisi üst, altına dolgu topuk sandaletler ve zarf şeklinde bir çanta ile muhteşem olursunuz.

Burada en trend ve en şık deri etek modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

çok şık deri etek modelleri

deri etek kombinleri

deri etek

en güzel deri etek modelleri

en moda deri etek modelleri

en şık deri etek modelleri

en trend deri etek modelleri

farklı deri etek modelleri

kalem deri etek

kırmızı deri etek modeli

kısa deri etek modelleri

yazlık deri etek modelleri