Blazer Ceket Kombinleri

Blazer ceketler bu sezon ve önümüzdeki sezon son derece trend olacak. Ayrıca blazer ceket kombinleri bir çok durumda kurtarıcıdır. Siyah blazer ceketin altın pek çok şeyi rahatlıkla giyebilirsiniz. Aynı durum beyaz blazer ceketler için de geçerlidir.

blazer ceket kombinleri

Ama bu sezonun en trend olanı renkli blazer ceketlerdir. Renkli blazer ceketler hem çok enerjik hem de oldukça trend ve şık bir hava yaratır. Renkli blazer ceket kombini yaparken altına giyeceğiniz kıyafetiniz sade olmalı. Böylece rengarenk olmak yerine sadece ceketinizin rengini vurgulayarak daha şık bir kombin yaratırsınız.

Renkli bir blazer ceketi kombinlemenin en kolay yolu siyahla ya da siyah beyaz bir kıyafetle beraber kullanmaktır. Neon renk bu sezon fazlaca trend. Bu nedenle neon renk blazer ceket altına siyah bir etek ya da bir şort mükemmel bir kombin olacaktır.

Özellikle serin yaz akşamlarında ya sonbaharın o güzel esintili günlerinde blazer ceketlerinizi şık elbiselerinizle de rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Unutmayın blazer ceketler çok trend, onu kullanabilecek bir yer muhakkak bulmalısınız.

en güzel blazer ceket modelleri

Blazer ceket seçimi yaparken özellikle üzerinize oturmasına çok dikkat edin. Dar kesim olmasına da özen gösterin. Bu daha şık duracaktır. Renkli pantolonlar bu sezon çok moda. O güzel renkli pantolonlarınızla da blazer ceketleriniz muhteşem kombinlenir. Ancak burada biraz dikkat gerekir. Çünkü eğer pantolon renkli ceket de renkli kullanılacaksa bu biraz iddialı ama son derce güzel bir kıyafet ve kombini olur. Burada renk uyumuna dikkat edin.

Farklı bir tarz yaratmak için aslında blazer ceketler harika bir seçimdir. Tarz bir görüntü yaratır, fazlalıklarınız varsa onları gizlemeye yardımcı olur. Her vücut tipine kolayca uyum sağlaması da blazer ceketleri en çekici yapandır aslında.

Ancak ceketler içinde en çok tercih edileni hangisi diye sorarsanız siyah blazer ceket kombinleri kesinlikle açık ara öndedir deriz. Çünkü siyah bir blazer ceketi kombinlemek son derece kolaydır ve çok da hoş bir tarz yaratır. Bir jean pantolonla, şık kısa bir etekle, ya da bir elbise ile oldukça güzel ve tarz bir kombin yaratmanız hiç de zor değil.

siyah blazer ceket kombini

Blazer ceket modelleri bayan

Modasız kalmayın.

çizgili blazer ceket modeli

en güzel blazer ceket kombinleri

kadın blazer ceket modelleri

mavi blazer ceket modeli

renkli blazer ceket modelleri

siyah blazer ceket modeli

turuncu blazer ceket

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.