Canlı Gelin Çiçeği Modelleri

Gerçek gelin çiçekleri

Gelin, gelinliği ile, saçı ile, makyajı ile, ayakkabısı ile ve elinde tuttuğu çiçeği ile tam bir bütün olmalıdır. Bu sezon canlı gelin çiçeği modellerinin son derece trend olduğunu bilmeyen yoktur. Gelinin bu özel gününde kullanacağı her aksesuar özenle seçilmelidir. Gelinin bu özel günde kullanacağı önemli aksesuarlardan biri de gelin çiçeğidir. Gelin çiçeği çok eskilerden beri tüm dünyada gelinin en önemli aksesuarı olmuştur.

Canlı Gelin Çiçeği Modelleri

Yıllarca hep yapay çiçek kullanılan gelin çiçekleri artık günümüzde canlı çiçeklerle de renklendirilmeye başladı ve uzun süredir de böyle devam edeceğe benziyor. Artık yapay gelin çiçekleri kadar canlı gelin çiçekleri de çok fazla tercih ediliyor.

Bu sezonun gelin çiçeği modasında ise yapay çiçekler kadar canlı çiçekler de son derece trend. Canlı gelin çiçeklerinde en trend çiçekler ise kırmızı gül gelin çiçekleri, beyaz zambak gelin çiçekleri, pembe zambak gelin çiçekleri, orkide gelin çiçekleri ve renkli gelin çiçekleri. Bunun yanında kır çiçeklerinden hoşlananlar da kır çiçeği gelin buketlerini rahatlıkla değerlendirebilirler. Çünkü papatya gelin çiçeği ve papatyalarla beraber süslenmiş kır çiçeği buketleri bu sezon oldukça moda. Yapay gelin çiçekleri için buraya tıklayabilirsiniz

muhteşem-yapma-gelin-çiçekleri

Burada en güzel canlı gelin çiçeği modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

beyaz gelin buketi

canlı gelin çiçekleri

en güzel gelin çiçekleri

en güzel gerçek gelin buketleri

en şık gerçek gelin çiçekleri

gerçek gelin buketleri

kırmızı beyaz gelin çiçeği

pembe zambak gelin çiçeği

kırmızı gül gelin çiçeği

mor gerçek gelin çiçekleri

zambak gelin çiçeği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.