Büyük Beden Gelinlik Modelleri Seçimi

Büyük beden giyim her sektörün yapabileceği tarzda bir giyim değildir. Özellikle büyük beden gelinlik modelleri seçimi ise son derece dikkat ve bilgi gerektiren bir durumdur. Çünkü büyük beden giyim sadece geniş kıyafetler demek değildir. Bazı dikiş hileleri ve bazı küçük ayrıntılarla büyük beden olan kadını biraz daha küçültebilmektir.

Büyük Beden Gelinlik Modelleri Seçimi

Fazla yapılı olan bir kadın da en güzel günü olan evlilik merasiminde en güzel olmak ister. En güzel olmak için illa incecik bir vücuda sahip olmak gerekmez. Eğer şişman ve iri bir bayansanız hileli kıyafetleri tercih etmenizde ve iri kadınları zayıf gösteren modelleri tercih etmenizde fayda vardır. Özellikle büyük beden gelinlik modelleri içinde vücudunuza yakışan ve sizi daha derli toplu gösteren ve fazlalıklarınızı gizleyen modelleri tercih etmelisiniz.

Yapılı kadınların uzak durması gereken bazı modeller vardır. Ne kadar moda olursa olsun kesinlikle o tarz kıyafetleri tercih etmemenizde fayda vardır. Bunun yanında ne çok dar nede çok bol giyinmemelisiniz. Gelinlik seçerken fazla kabarık olmamasına ve fazla dar olmamasına özen gösterirseniz iyi olur.

Vücudunuzda iri olan bölgeye dikkat toplayacak modellerden de uzak durmanızda fayda vardır. Dikiş hilesi olan ve zayıf gösteren gelinlik modellerini  tercih etmelisiniz. Dikiş hilesi olan modeller genelde vücut hatlarınızı toparlamaya, fazlalıkları gizlemeye ve sizi bir kaç beden küçük gösterecek şekilde tasarlanmış olmalıdır. Bunun yanında fazla kabarık olan gelinlik modelleri de büyük beden ölçüleri için pek uygun değildir. Bunu da gelinlik seçimi yaparken unutmamaya özen gösterin. Gelinliğinizin içine sizi çok da rahatsız etmeyecek toparlayıcı görevi görecek bir korse giymeniz de son derece faydalı olacaktır. Korseniz tüm vücuduz ve göğüs bölgeniz için olursa çok daha iyi bir görüntü elde edersiniz.

Burada en trend ve en güzel büyük beden gelinlik modelleri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.