Bermuda Şort Modelleri

2013 yaz trendleri arasında bermuda şortların yeri oldukça ayrı oldu bu yaz. Şort yazın vazgeçilmez kıyafetleri arasındadır. Bir çok kadın yazın özellikle sıcaklarda şort giyip altına güzel sandaletlerle hoş kombinler yapmayı çok severler. Şort her şeyle son derece rahat kombinlenebilen kıyafetler arasındadır.

Bermuda şort ise diğer şortlara oranla kesimi biraz daha farklı şortlardır. Ancak bermuda şortlar her yaz modanın içine bir şekilde girmeyi başarırlar.

Bermuda şortlar kişinin zevkine ve tarzına göre değişir. Bazıları salaş ve bol kesimken bazıları dar kesim ve daha derli topludurlar. Gene aynı şekilde kot bermuda şortlar ve kumaş bermuda şortlar vardır. Bunun yanında kanvas ve keten bermuda şortlar da çok tercih edilenler arasındadır. Hepsi de 2013 yazının trendleri arasındadır.

Diz üstü bermuda şortlar

Hemen dizin üzerinde biten ve dar kesim olan bermuda şortlardır. Kullanımı son derece kolaydır. Bu boy yani tam diz üzerine gelen bermuda şortlar bu yaz boyunca ve 2013 sonbaharında da en trend kıyafetler arasındadır.

Ancak dar kesimden hoşlanmıyorsanız hafif bol kesim olanlarını da tercih edebilirsiniz. Duruşu gayet güzel kombinlenmesi de çok kolaydır.

Modasız kalmayın.

2013 yaz modası

2013 yaz trendleri

kanvas bermuda şort

kot bermuda şort modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.