Balerin Topuzu

Kadın saç modelleri arasında topuzun yeri her zaman ayrı olmuştur. Özellikle özel günlerde tercih edilen topuz modelleri artık günlük hayatta da sıklıkla kullanılır hale gelmiş durumda. Özellikle bazı topuz modelleri oldukça trend ve günlük sosyal hayat için de oldukça uygun.

Sezonun en trend topuz modelleri arasında balerin topuz modeli geliyor. Balerin topuzu oldukça şık ve farklı bir hava katıyor. Aynı zamanda fazla ağır ve abiye görünmek istemeyenler de balerin topuzunu tercih ediyor.

Balerin topuzuna ilaveten eğer yüzünüz çok küçük değilse takma kahkül alarak saçınıza takma kahkül takabilir ve gerçek anlamda çok şık bir topuz modeli oluşturabilirsiniz. Çünkü balerin topuzu ile kahkülün uyumu gerçekten de can alıcı oluyor.

Balerin topuzunu eğer spor tarzda yaparsanız günlük hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz ve zaten oldukça da trend. Eğer özel bir gecede saçınızı balerin topuzu yapmak istiyorsanız da üst kısmı oldukça sıkı olacak şekilde toplanıp ve hafif kabarık bir hava katılarak yapılırsa daha şık olacaktır.

Balerin topuzunda dikkat etmeniz gereken ayrıntı ise, eğer saçınızı balerin topuzu yapacaksanız makyajınız çok iyi olmalıdır. Çünkü balerin topuzu yüzü tamamen ortaya çıkaran güzel bir topuz modelidir. Bu nedenle makyajınız ve özellikle göz makyajınız ne kadar güzel olursa siz de okadar güzel görünürsünüz.

Bu arada özellikle balerin topuzu güzel aksesuar kaldıran bir topuz modelidir. Özellikle günlük kullanım için saçınıza takabileceğiniz topuz aksesuarlarından da edinirseniz ve kullanırsanız çok şık olacaktır. Özel günler için tercih ettiğiniz balerin topuzunuz için de hafif gösterişli ya da taşlı topuz aksesuarlarından kullanarak şık detaylar yakalayabilirsiniz.

Burada en güzel balerin topuzu modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

abiye balerin topuzu

balerin topuzu modelleri

balerin topuzu

en güzel balerin topuzu modelleri

özek davetler için balerin topuzu

spor tarzda balerin topuzu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.