Alyans Modelleri

Alyans belki de hayatınız boyunca yapacağınız en önemli ve en anlamlı alışveriş olacak. Çünkü hayatınızdaki en sevdiğiniz kişi ile beraber bir ömür boyu parmağınızdan çıkarmayacağınız çok özel bir aksesuardır alyans. Bu nedenle alyans seçimi yaparken çok dikkatli olmak ve hiç bir şekilde aceleye getirmemek gerekir.

Öncelikler alyanslarınızın seçimini eşinizle beraber yapın. Sonuçta ikiniz de aynı modeli takacaksınız. Bu nedenle iki tarafın da beğenmesi önemli. Ancak artık bu tarz durumlarda anlaşmazlığa düşen çiftlerin imdadına cinsiyeti olan alyanslar giriyor. Eğer aynı tarz alyansları beğenemediyseniz kadın ve erkek versiyonu olan ve biri kadınlara özel şık ve kadınsı tasarlanan, diğeri de erkeklere özel şık ve erkeksi şekilde tasarlanan ama birbirleri ile arasında küçük benzerliklerin oluşturulduğu alyansları tercih edebilirsiniz.

Bunun yanında alyanslarınız kesinlikle tarzınıza ve size uygun olmalıdır. Kendinizle ve eşinizle alakası olmayan türde alyanslardan uzak kalmanız daha yerinde olur.

Sezonun trend alyans modelleri arasında bazı nostaljik havalar esmeye başladı. Yani bir dönemin çok popüler deseni olan ince halka alyanslar tekrar moda. Özellikle beyaz altından yana tercih yapmanızı öneririz. Bu arada süslü ve taşlı alyanslar ile bazı işlemeli alyanslar da çok trend.

Örneğin çiçek işlemeli, ya da ejderha işlemeli gibi. Tarzınızı yansıtabileceğiniz bir alyans sizi daha çok mutlu edecektir.

Burada en trend alyans modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

çiçek-işlemeli-alyans-modelleri

halka alyans modelleri

siyah taşlı alyans modelleri

taşlı alyans modelleri

tek taş alyans modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.