2020 Tayt Modelleri

Tayt modelleri

Tayt mevsimi yaklaşıyor bu nedenle taytlar yavaştan mağazalardaki yerlerini almaya hazırlanıyor. Peki 2020 tayt modelleri arasında en trendler hangileri ve taytları nasıl vücutlu kadınlar giymeli ve hangi vücutlu kadınlar tayt giymemeli.

2020 Tayt Modelleri

Spor tayt modelleri

Taytların en büyük özelliklerinden biri de rahat olması ve her kıyafetle kolayca uyum sağlayabilmesi. Ancak spor tayt modelleri hem kullanım açısından çok daha kolaydır, hem de kombini çok kolaydır. 2020 sezonunda da tayt modelleri arasında özellikle spor tayt modelleri çok popüler.

Spor tayt modelleri

Desenli tayt modelleri

Eğer sıradan olmasın biraz daha gösterişli olsun derseniz de bu sezon gene çok trend olacak olan desenli tayt modellerini tercih edebilirsiniz. Desenli taytlar da 2020 sezonun en trendleri arasında yer alıyor.

Desenli tayt modelleri

Parlak tayt modelleri

Parlak taytlardan herkese fenalık geldiğinin farkındayız. Çünkü geçen sezonlarda çok trenddi ve nerdeyse herkes, hatta yakışan yakışmayan herkes bu parlak taytların müdavini oldu. Ancak bu taytlar 2020 sezonunda da çok trend.

Parlak tayt modelleri

Dantelli tayt modelleri

Bu sezon biraz farklı bir tayt modeli olan dantelli modeller vitrinlerde yerini almaya hazırlanıyor.

Dantelli tayt modelleri

Tül detaylı tayt modelleri

Dantelli taytlar gibi tül desenli tayt modelleri de bu sezon trend olmaya hazırlanıyor. Bir kaç sezondur çok trend olan bu taytlar 2020 sezonunda da trend olmaya hazırlanıyor.

Tül detaylı tayt modelleri

Taytları hangi vücut tipi giymeli

Taytlar bizim toplumumuzda çok fazla seviliyor ama çok yanlış kombinleniyor. Öncelikle ne kadar zayıf olduğunuz değil bacaklarınızın zayıflığı ve uzunluğu önemli tayt giyme konusunda.

Eğer çok ince bacaklarınız yoksa tayt seçimi yaparken, desenli, açık renk, tül detaylı ve parlak taytları kesinlikle tercih etmemelisiniz. Çünkü bu taytlar hem vücudunuzda kalın olan bölgenizin daha da kalın görünmesini sağlar hem de tüm vücudunuz üzerinde bütün dikkati bacak ve basen bölgenize çeker. Bu nedenle kalın bacaklara sahip kadınların gereksiz bir özgüvene girmek yerine illa tayt giyeceklerse düz siyah tayttan vazgeçmemeleri ve hatta toparlayıcı zayıf gösteren tayt modellerini tercih etmeleri gerekir.

İnce bacaklarınız varsa gönül rahatlığı ile tayt giyebilirsiniz. Ancak bacaklarınız çok inceyse düz siyah çok dal gibi görünmenize neden olacağı için deseni ve parlak taytları tercih edebilirsiniz.

Taytları kombinlerken ise asla kısa kazak ya da kısa tişört giymemelisiniz. Giyecekseniz belinize bir hırka ya da herhangi bir şey bağlayarak arkadan kötü bir görüntü oluşmasının önüne geçebilirsiniz. Taytlarınızın altına asla topuklu ayakkabı ya da sandalet tarzı ayakkabılar tercih etmeyin. Taytları en doğru tamamlayan ayakkabı modeli spor ayakkabılardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.