2019 – 2020 Sonbahar Kış Trendleri

2020 sonbahar kış trendleri

Soğuk havalar yaklaşıyor ve kışa ait trendler moda haftalarında çoktan sergilendi. 2019 – 2020 sonbahar kış trendleri olukça farklı ve kesinlikle çok renkli. Eğer iddialı ve tarz giyinmeyi sevenlerdenseniz bu kış sizin kışınız olacak. Çünkü kesinlikle 2020 kışı oldukça iddialı.

2019 - 2020 Sonbahar Kış Trendleri

Deri pantolon modelleri

Deri uzun süredir en çok trend olan parçalar arasında. Hatta önceleri sadece kışın tercih edilen deriler artık yaz kış çok tercih ediliyor. 2020 sonbahar kış trendleri arasında deri pantolon modelleri adeta ilk sıralarda.

2020 sonbahar kış modası 2020 sonbahar kış trendleri Deri pantolon modelleri

Deri etek ve deri elbise modelleri

Eğer kış için alışverişe çıktıysanız zaten derinin mağazalarda ne kadar popüler olduğunu görmüşsünüzdür. Evet bu kış tam bir deri kıyafet çılgınlığı olacak gibi. Deri pantolonlar, deri etekler ve deri elbiseler bu kış çok ama çok trend.

deri albise modeli

Simli kıyafet modeller

Bu kış pırıltılı, hafif simli kıyafetler oldukça popüler. Hemen bu kıyafetleri gündelik mi giyeceğiz demeyin. 2020 kışında bu kıyafetler günlük hayat için tasarlandı. Düz renk kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz ve kombininizde bir tane star yaratabilirsiniz.

Ekoseli kıyafet modelleri

Ekose olmadan hiç olur mu, elbette olmaz. 2020 sonbahar kış modasında ekoseler en trendler arasında yerini aldı bile.

ekoli etek modeli

Takım elbise modelleri

Bu trendi sadece iş dünyası için düşünmeyin. Bu kış günlük hayat için tasarlanmış takımlar olacak ve bu takımları her anınızda rahatlıkla giyebilir trend kombinler yapabilirsiniz.

Kürk mont modelleri

Elbette sahte kürklerden bahsediyoruz. Zaten tüm moda dünyası ve hatta son derece ünlü markalar da kürklerin tamamen sonradan görme etrafa ben zenginim havası yapmak isteyenlerin tercih ettiğini söylüyorlar. Bu nedenle zaten gerçek kürk giymek hem çok demode hem de rezil bir hareket olduğu için sahte kürkleri sokaklarda bolca göreceğiz.

kürk mont modelleri

Yamalı kıyafet modelleri

Yamalı kıyafeti tasarlamak da çok zordur, kombinlemek de. Bu nedenle sadece trend diye önünüze gelen yamalı kıyafeti giymeyin. Kesinlikle iyi tasarlanmış olduğundan emin olun. Yama eğer doğru yapılırsa gerçekten çok şık bir tarz yaratmanızı sağlar.

Neon kıyafet modelleri

Kışın hiç neon olur mu demeyin. Evet gayet de olur ve hatta bu kış olacak. Neonlar 2020 kışında çok trend olmaya hazırlanıyor. Düz renklerle kombinlendiğinde neon muhteşem bir kombin yapmanızı sağlayacaktır.

Fiyonklu boyun aksesuarı

Fiyonklar aslında aksesuar anlamında bu kış oldukça moda. Özellikle boyun için tasarlanan fiyonklar çok şirin çok tarz bir hava yaratıyor. Bu kışın da en trend aksesuarları arasında yer alıyor.

Tüylü kıyafet modelleri

Bu kışın diğer trend parçası tüylü kıyafetler. Elbette tüylü bir kıyafeti komple giymek zor olabilir. Tüylü bir kazak ve altına sade düz bir pantolon giydiğinizde muhteşem bir kombin yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.