2018 Bikini Modelleri

2018 mayo bikini modelleri

Sevgili moda bağımlıları en sevilen mevsim olan yazı karşılamaya hazır mısınız? Kilolar verilsin, çünkü 2018 bikini modelleri oldukça iddialı. Modeller arasında geçen sezonun renkleri ve modelleri de var, ancak daha çok yeni çizimler ve modeller biraz fazla gibi sanki. Bu da bize bu yazın ne denli hareketli ve renkli geçeceği sinyallerini şimdiden veriyor.

2018 Bikini Modelleri

Puantiyeli bikini modelleri

Gelelim 2018 mayo bikini modellerine. Bu yaz eskiye dönüş gene çok fazla olacak. Sever misiniz bilemem ama bir vintage havası plajlarda bolca esecek gibi. Seveni çok, sevmeyeni çok olan puantiye modeli bu sezon oldukça moda.

Çiçek desenli bikini modelleri

Geçen yaz çok moda olan çiçek desenleri bu yazın da gözbebeği durumunda. 2018 yaz bikini modelleri arasında çiçek desenli modelleri çok ama çok trend.

2018 mayo bikini modelleri

Siyah bikini modelleri

Siyah her zaman trend olmayı başaran bir renktir aslında. Ama bu yaz özellikle plaj modasında yarı bir popüler olacak gibi.

Çizgili bikini mayo modelleri

Çizgiler uzun süredir hayatımızda yer alıyor ve almaya da devam edecek gibi. Özellikle mayolarda ve bikinilerde çizgileri fazlaca göreceğiz. Çünkü bir çok markanın koleksiyonunda çizgi fazlaca kullanılmış bu yaz.

2018 yaz bikini modelleri

Fırfırlı bikini modelleri

Eğer tam bir lolita havası estirmek istiyorsanız hemen bir fırfırlı bir bikini satın alın. Çünkü bu yaz fırfırlı bikiniler çok trend.

Sporcu tarzı bikini mayo modelleri

Hem rahat hem de çok atletik durur sporcu tarzı bikini ve mayolar. Ancak tüm plaj ürün markaları sporcu bikini ve mayo modellerini aslında çok farklı tasarladılar. Hem yüzücü tarzı hem de plaj havasına yakışır tarzda. İşte bu taz mayolar ve bikiniler tüm partilerde bolca tercih edilecek gibi.

Yüksek bel bikini modelleri

Yüksek bel biliyorsunuz tıpkı puantiyeler gibi eski tarz bir modadır. Ancak artık günümüzde de çok fazla tercih ediliyor. Çünkü vücut yapısını çok güzelleştiriyor. Özellikle bacak boyu kısa olan kadınlar bu tarz bikinileri çok tercih ediyor.

Kamuflaj desenli bikini mayo modelleri

Bu yaz her yerde ama her yerde kamuflaj desenini görmeye hazır olun. Çünkü 2018 yazında plajlarda da kamuflaj desenli bikiniler ve mayolar oldukça trend.

Neon renklerde mayo bikini modelleri

Neon kadar yakışan başka bir renk yoktur herhalde plajlara. Bu yaz neon renklerin hakim olduğu plajlar göreceğimiz için çok mutluyuz.

Leopar desenli bikini mayo modelleri

Leopar deseni her zaman iddialı kadınların tercihi olmuştur. Biraz cesaret istese de leopar desenini giyebilecek bir sürü kadın olduğunu da biliyor modacılar. Bu nedenle bir çok markanın tasarımları içinde leopar deseni bolca var.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir