2017 Gelin Saçı Modelleri

Eğer gelin saçı arayışında ve en trend en farklı, güzel modeller neler acaba diye arayış içindeyseniz kesinlikle doğru yerdesiniz. Çünkü derin bir araştırma sonucu 2017 gelin saçı modellerini burada sizlerle paylaşmaya karar verdik. Özellikle diğer senelere oranla bu sezon gelin saçı modellerinde oldukça büyük farklılıklar ve değişimler karşımıza çıkıyor.

2017-gelin-saci-modelleri

Şimdi gelelim sezonun en trend gelin saçı modellerine. Bu sezon kesinlikle abartılı ve kocaman topuzlardan uzak durmalısınız. Çünkü gelinlerde her zaman görmeye alışık olduğumuz o kocaman topuzlar bu sezon kesinlikle trend modeller arasında değil. Elbette topuz moda değil demiyoruz, ancak daha modern ve daha derli toplu farklı topuzlar bu sezon tercih edilmesi gereken modeller arasında yer alıyor.

Bunun yanında gelin saçı örgü modelleri de çok popüler. Yani arkadan şık bir şekilde örülmüş balık sırtı ve saça takılan aksesuarlarla beraber harika bir görüntü olacaktır. Özellikle gelin saçı modellerinde bu sezon örgü saçlar çok moda. Örgülü topuzları da değerlendirebilirsiniz.

en-trend-gelin-saci-modelleri

Örgülerle beraber kalın bukleler de gene bu sezonun gelin saçı modelleri arasında öne çıkan saç modelleri arasında yer alıyor. Saç aksesuarları da aynı şekilde çok moda. Eğer sade bir gelin saçı yaptırmak istiyorsanız, saçınıza şıklık katmak ve fazla sade olmamak adına şık ve gösterişli saç aksesuarlarını kullanabilirsiniz.

modern-gelin-saci-modeli

Bu arada açık gelin saçı modelleri de gene çok popüler. Özellikle açık saçın şık ve özel saç aksesuarları ile süslenerek bukleler verilerek yapılmış modelleri tercih edebilirsiniz. Bu tarz açık gelin saçı modelleri de kesinlikle son derece şık ve son derece trend bir model.

gelin-topuzu-modeli

Nostaljik tarzı yandan topuzlar da bu sezon gelin başı modelleri içinde gene popüler bir model oluyor. Yandan örgülü yapılmış olan topuz modelleri gerçekten oldukça şık ve trend bir modeldir. Kısacası aslında bu sezon oldukça doğal saçlar trend gelin saçı modelleri arasında. Modern topuzlar, balerin tarzı şık topuzlar, yandan yapılan topuzlar, açık bırakılan ve saç aksesuarları ile süslenen şık saçlar, buklelerle süslenen modern saçlar. Elbette tercih edeceğiniz saçınız gelinliğiniz ile de orantılı olmalı. Saçınız, makyajınız ve gelinliğiniz muhteşem bir üçlü uyum içinde olmalı ve kesinlikle sezonun trend olan modelleri arasında olmalı.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.