2015 Kış Çizme Modelleri

2015 kış çizme ve bot modelleri

2015 kış modası kendini iyice hissettirmeye başladı. 2015 kış ayakkabı ve çizme modası ise bir çok önemli ayakkabı markalarının tercihleri ile belli oldu çoktan. İşte bu kışın en trend olacak çizme modelleri.

Platform topuk çizme modelleri

Platform topuk aslında kullanımı zor bir topuk olsa da şıklığından ödün vermek istemeyenlerin ilk tercihleri arasında gelen modeller arasında. Bu tarz çizmeler bu kış çok moda.

Platform topuk çizme modelleri

Binici çizme modelleri

Hem rahat oluşu hem de her  tarz kıyafetle son derece rahat kombinlenebilmesi nedeni ile binici çizmeleri en çok tercih edilen modeller arasında geliyor. 2015 kışının da trend çizme modelleri arasında yer alıyor.

binici çizmeleri

Abiye çizme modelleri

Abiye kıyafetler artık gün içerisinde bazı küçük hileler yapılarak rahatlıkla kullanılabiliyor. Örneğin bu kış günlük bir kıyafetin altına abiye bir çizme giyerek son derece trend ve şık bir kombin yaratabilir ve son derece trend olabilirsiniz.

abiye çizme

Yarım bot modelleri

Hiç eskimeyecek bir trend de yarım botlardır. Uzun çizmelerden hoşlanmayanların adeta imdadına yetişen yarım botlar bu kış daha da moda olacak.

Yarım bot modelleri

Diz üstü çizme modelleri

Çizmelerin boyu bu kış gene uzuyor. uzun eteklerle değil ama kısa eteklerle giyilebilen diz üstü çizmeler aynı zamanda dar kotlarla da oldukça güzel bir kombin için iyi bir tercih.

diz üstü çizme modeli

Deri çizme modelleri

Deri çizme her zaman daha kadınsı ve daha asil bir görüntü yaratır. Soğuk kış günleri için son derece uygun olan deri çizmeler bu kış oldukça trend.

deri çizme modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.