2015 Damatlık Modelleri

Evlilik merasimlerinde genelde gelin ön plandadır. Ancak artık damatlar da hiç arka planda kalmıyorlar. Bu nedenle 2015 damatlık modelleri oldukça renkli ve şık. Eğer evlilik tarihiniz yakınsa ve bir damatlık arayışı içindeyseniz yazımızı dikkatli okuyup ona göre bir damatlık seçmenizi öneririz. Çünkü gelinlik modelleri gibi damatlık modelleri de sıklıkla değişen ve kendini yenileyen bir trende sahip. En özel gecenizde bir önceki sezonun damatlığını giyerek büyük bir hayal kırıklığı yaratmak istemezsiniz sanırız.

2015 Damatlık Modelleri

2015’in trend damatlık modelleri içinde gene dar kesim damatlık modelleri ön planda. Eğer fazla kilolarınız varsa ya da dar kesimden hoşlanmıyorsanız klasik kesim damatlıklar da sezonun popüler modelleri arasında yer alıyor. Tek düğmeli ve arkadan yırtmaçlı modeller bu sezon çok trend. Bu arada renk olarak ise gene her zamanki gibi, koyu renk damatlık modelleri ilk sıralarda.

Eğer kilolu bir vücudunuz varsa zaten koyu renk seçmekten başka çareniz de yok demektir. Burada dikkat etmeniz gereken diğer husu ise damatlığınızın ceket kısmının uzun olmasına özen gösterin kilolu iseniz. Sezonun trend damatlık pantolon modelinde ise kesinlikle dikkat etemeniz gereken ayrıntı, pantolonunuz asla pileli ve duble paça olmamalı.

Damatlık modellerinin olmazsa olmazı ise damatlık aksesuarlarıdır. Peki 2015 damatlık aksesuarlarını biliyor musunuz? Bu sezon papyon damatlık aksesuarları arasında çok moda. Ancak papyonu herkes sevmez. Bu nedenle de fular şeklinde olan kravat modelleri de popüler olan modellerden. Aynı şekilde bele takılan kemer yerine kuşaklar da bu sezonun trend parçalarından biri. En güzel damatlık modelleri için galerimizi gezebilirsiniz.

 

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir