2014 İlkbahar Yaz Saç Modelleri

Bir çok defileler sayesinde ve modacıların oluşturduğu tanıtımlarda 2014 saç modelleri belli oldu. Siz de 2014 yılında trend bir saç modeline sahip olmak istiyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Yaz aylarının en trend saç modellerine baktığımızda özellikle bir kaç modelin çok popüler olduğunu görüyoruz. Bunlar arasında Çiçek süslemeli saçlar, ortadan ayrılmış bohem tarzı saçlar, yandan ayrılmış saçlar, örgü taç saç modelleri ve alttan toplanmış at kuyrukları geliyor.

Çiçek süslemeli saç modelleri

Çiçek desenli kıyafetler ve çiçek deseninin bu yaz çok moda olacağını artık biliyorsunuzdur. Eğer çiçek desenli kıyafetlerden ve çiçekli aksesuarardan hoşlanıyorsanız bu yaz sizin olacak demektir. Çünkü saç modelleri arasında da çiçek süslemeli saçlar bu yaz çok trend.

2014 ilkbahar yaz saç modelleri

Ortadan ayrılmış bohem tarzı saç modelleri

Ortadan ayrılarak kullanılan saç modeli geçen yaz da oldukça popüler bir saç modeliydi. Bu saç modeli bu yaz da fazlaca moda. Tam bir bohem ya da çiçek kız tarzı olan hafif dağınık ve ortadan ayrılmış saçlar bu yaz oldukça moda.

2014 ilkbahar yaz saç modelleri - ortadan ayrılmış saç modeli

Yandan ayrılmış saç modelleri

Yandan ayrılmış saç modelleri uzun zamandır çok kullanılmayan ve popülaritesi fazla olmayan bir saç modeliydi. Ancak bir kaç sezondur yandan ayrılan saç modelleri oldukça trend. Özellikle bu yaz bu tarz saçlar çok moda.

2014 ilkbahar yaz saç modelleri - yandan ayrılmış saç modelleri

Örgü taç saç modelleri

Örgü taç saç modelleri bazı özel gecelerinizi kurtaracak son derece güzel bir saç modeli. Özellikle yaz akşamları oldukça trend bir saç olacak.

2014 ilkbahar yaz saç modelleri - örgü taç saç modelleri

Alttan toplanmış atkuyruğu

Bir dönemin en popüler saç modellerinden olan tepeden at kuyruğu saç modeli yerini alttan at kuyruğu modeline bıraktı. Her ortamda oldukça rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bu saç modeli bu yaz oldukça popüler.

2014 yaz saç modelleri - enseden at kuyruğu modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.