2014 Abiye Elbise Modelleri

Abiye modası da diğer tüm kıyafetler gibi hızla değişiyor. Siz de özel davet ya da gecelerde giyeceğiniz bu özel kıyafetin sezon modasına uygun olup olmadığından kesinlikle emin olmalısınız.

Tasarımcılar 2014 yılına ait abiye elbiseleri görücüye sunmaya başladılar bile. Bundan ötürü bir çok modacı 2014 trendlerine uygun abiye elbiseler tasarlamaya başladılar.

Abiye elbise modasında bu sezon özellikle renklerden hoşlananlar için iyi bir sezon olacak. Çünkü açık renk abiye elbiseler oldukça moda. En trend abiye elbise renkleri ise maviler, yeşiller, turkuazlar. Bunun yanında siyah abiye elbiseler de kadınların vazgeçemedikleri elbiselerdendir. Siyah abiye elbise modası hiçbir zaman eskimez ve solmaz. 2014 de de siyah abiye elbiseler oldukça moda.

Metalik renklerin 2014 yılında çok fazla trend olduğunu göreceksiniz. Eğer metalik renkleri seviyorsanız bu renkte bir abiye elbise tercih edebilirsiniz.

Dantel ise geçen sezon oldukça modaydı. Pek çok kadın dantel abiye elbiseleri ile bir çok düğün ve davetlerde ortada salındı. Dantel tam gaz moda olmaya devam ediyor. Ancak sadece siyah olarak değil. Renklerin bu sezon moda olacağını söylemiştik. Bu nedenle renkli dantel abiye elbiseler son derece moda olacak. Özellikle size tavsiyemiz su yeşili dantel bir elbise tercihinde bulunmanız. Çünkü maviye ve yeşile dantel çok yakışıyor. Hem kısa abiyelerde hem de uzun abiyelerde renkli ve özellikle mavi ile su yeşili tonlarında dantel elbiseler muhteşem bir görüntü yaratıyor.

En güzel abiye elbise modelleri

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.