2013 Plaj Modası

Kadınlar her ortamda şıık, güzel ve trend görünmek isterler. Bunlardan biri de plajdır. Plajda denize girer serinlersiniz, güneşin altına yatar bronz olursunuz. Ama tüm bunları yaparken de asla güzelliğinizden ve tarzınızdan ödün vermeyin. Zaten bir çok kadın bu konuda çok dikkatlidir.

Plaj modası denilince yüzde bir okka makyaj gibi anlaşılmasın. Özellikle tam tersi, plajlarda fazla makyajlı gezmek oldukça antipatik bir hareket. Bunun yerine kendini ele vermeyen makyajları tercih edebilirsiniz. Örneğin içinde koruma faktörü olan pudralarla yüzünüze hafif bir renk verebilirsiniz. Gözlerinize ise şeffaf ve suya tere dayanıklı bir rimel dudaklarınıza da bir parlatıcı tamamen yeterli olacak ve sizi kurtaracaktır. Fazlasını yaparak abartılı görünmeyin.

Bu yazın plaj modasında en çok dikkat çeken ise bikini ve mayoların üzerine giyilen kimonolar. Kimono bu yaz oldukça moda. Siz de bikinilerinizin üzerine hafif şeffaf olan kimonolardan giyerek son derece şık ve trend bir görüntü yaratabilirsiniz . Transparan kimonodan hoşlanmıyorsanız normal kimono da giyebilirsiniz.

Size tavsiyemiz bir kaç adet farklı renklerde kimono alıp bunu değişik değişik giymeniz olur. Bu yaz farklı olarak plajarda hafif uzun gömlekli kadınları çok göreceksiniz. Çünkü bikini üzerine şık ama plaj için uygun şekillerdeki gömlekleri giymek son derece moda.

Pareo seviyorsanız bu yaz sizin yazınız demektir. Çünkü son bir kaç sezondur tercih edilmeyen pareolar plaj modasına geri döndü. Hatta rengarenk ve oldukça güzel şekillerde. Siz de birbirinden güzel renklerde pareolardan bir kaç tane edinip plajda farklı farklı giyebilirsiniz.

Plajların diğer bir modası da tunikler. Tunikler hem kullanım açısından son derece kolay oluşu hem de şıklığı nedeni ile plajlarda kadınlar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Siz de kendinize uygun şık bir tunik edinip plajlarda son derece şık ve trend bir görüntü çizebilirsiniz.

Bu yaz plaj modasında hasır şapkalar oldukça moda. Hasır ve kovboy şapkası plajların vazgeçilmezleri arasına girecek. Plaj çantası olarak ise kesinlikle renkli ve büyük olanları tercih edin. Çünkü büyük ve renkli plaj çantaları çok trend.

Püskül bu yaz çok trend. Bu nedenle püsküllü plaj elbiseleri de oldukça moda. Eğer püsküllerden hoşlanıyorsanız oldukça şık duran püsküllü plaj elbiselerinden tercih edebilirsiniz.

Diğer ve son plaj modası ise saç bantları. Yeni gelen bir trend olan saç bantları hem saçların daha derli toplu durmasını sağlıyor, hem de ortalığı kasıp kavuran bohem tarzını andırdığı için pek çok kadın tarafından çok seviliyor. Siz de muhteşem bikini ve mayolarınızla beraber saç bantlarınızı da takmayı unutmayın.

Plaj elbiseleri ise her sezon olduğu gibi bu sezon da son derece moda. Rengarenk, uzun, kısa hangisi tarzınıza yakınsa tercih edin ve plajlarda giyin.

Modasız kalmayın.

2013 plaj elbiseleri

2013 plaj modası

bikini üstü için kimonolar

kısa plaj elbisesi

mavi plaj elbisesi

püsküllü plaj elbisesi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.