Yazın En Trend Kadını Olmak İçin

Yaz ayının en trend ve en güzel kadını mı olmak istiyorsunuz yazımızı kesinlikle okumalısınız. Eğer bir tatile çıkacaksanız tatile giderken yanınıza almanız gereken parçalar da buna dahil. Böylece sahillerin de en trend kadını siz olursunuz.

Transparan çantalar

Kesinlikle neon renk bir transparan çantanız olmalı. Hem çok şık hem de son derece trend görünmenizi sağlayacaktır.

transparan çantalar

Püsküllü Bikini

Bikini almadıysanız bu yazın en trend modeli olan püsküllü bikini modellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

 

Tulum modası

Geçen yazdan beri tulumlar inanılmaz moda. Eğer sizde tulum giymeyi seviyorsanız şanslısınız, çünkü bu yaz tulumlar çok moda. Ancak desen olarak özellikle leopar baskılı tulumları tercih ederseniz daha yerinde olur. Çünkü leopar baskılı tulumlar çok trend.

mavi tulum

Yuvarlak çerçeveli güneş gözlükleri

Bu yazın en trend güneş gözlüğü modeli yuvarlak çerçeveli güneş gözlükleri. Siz de eğer modayı yakalamak ve trend görüntünüzü oluşturmak istiyorsanız güneş gözlüğü tercihinizi yuvarlak çerçeveli gözlüklerden yana yapmalısınız.

yuvarlak çerçeveli güneş gözlüğü

Aynalı güneş gözlükleri

Eğer yuvarlak çerçeveli güneş gözlüklerinden hoşlanmıyorsanız bu senenin diğer bir trend gözlük modeli olan aynalı güneş gözlüğü modellerini tercih edebilirsiniz.

aynalı güneş gözlüğü

Etnik baskılı mini etekler

Etnik baskılı etekler bu yaz çok moda. Özellikle etnik baskılı kalem etekleri tercih ederseniz nokta atışı yapmış olursunuz.

etnik desenli etekler

Escarpin

Bu sezonun en trend ayakkabı modelleri arasında ilk sırayı çekiyor escarpinler. Siz de bir tane edinip güzel yaz akşamlarında giyerek son derece trend bir hava yaratabilirsiniz.

Mavi pantolon

Renkli pantolonlar bu yaz çok moda. Renk tercihinizi maviden yana yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü mavi pantolonlar inanılmaz derecede moda.

mavi pantolon

Metalik renkte sandaletler

Bu yazın en trend sandalet modelleri arasında metalik renkte parmak arası sandaletler ilk sırayı çekiyor.

metalik renk sandaletler

Çiçek desenli elbiseler

Çiçek desenli elbiselerin ne kadar moda olduğunu daha önceki yazılarımızda anlatmıştık. Siz de en güzelinden bir tane çiçekli elbise edinebilirsiniz.

çiçek desenli elbise

Modasız kalmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.