Uzun Şort Modelleri ve Kombinleri

Burada en güzel, tarz ve trend uzun şort modelleri ve kombinlerini görselleyeceğiz ve bu şortların en iyi hangi parçalarla güzel kombinleneceğini anlatmaya çalışacağız. Çünkü bu tarz şortlar son derece rahatken aynı zamanda her ortamda rahatlıkla giyilebilecek şık da bir hava yaratır. Bu sezonda da oldukça trend olması bu tarz şortların tercih edilmesini daha da arttırıyor elbette.

Uzun sort Modelleri ve Kombinleri

Uzun Şort Modelleri ve Kombinleri

Özellikle yaz aylarında görmeye alışık olduğumuz kısa şortlara ilaveten bu sezon uzun şortlar da son derece trend. Uzun şortlar genelde diz kapağı hizasında ya da diz kapağının biraz üzerinde şortlar.

Uzun oluşları sayesinde her yerde rahatlıkla giyilebilen bu şortlar son derece güzel tasarım ve renklerde tasarlanmakta. Uzun şort modellerinde en trend modeller ise uzun kot şort modelleri,uzun kanvas şort modelleri, uzun keten şort modelleri ve uzun kumaş şort modelleri  şeklinde farklı seçeneklerde tasarlanmakta.

Özellikle modanın öncüsü olan Chloe, Watthew gibi dünyaca çok önemli markalar defilelerinde uzun şortlara bolca yer vermişlerdir. Defilelerden de anlaşılacağı gibi önümüzdeki sezon uzun şortlar oldukça moda olacağa benziyor.

Kadin bermuda sort modelleri

Kadın bermuda şort modelleri

Bu tarz kadın bermuda şort modellerini kombinlerken üzerine şık salaş tişötler ya da kolsuz atletler giyebilirsiniz. Beraberinde sezonun şık ve tarz metal takılarıyla beraber son derece trend bir kombin yaratabilirsiniz. Cepli ve dar kesim modeller aynı zamanda hafif bir klasik hava yarattığı için iş ortamında da tercih edilebilir.

Kadin kapri sort modelleri

Kadın kapri şort modelleri

Bu tarz şortlara aynı zamanda kadın kapri şort modelleri de denilebilir. Bu tarz şortlar bildiğiniz gibi diz hizasında ya da dizin biraz altında olan şortlardır. Aynı zamanda bazı modeller dizin bir tık üzerinde de olur. Bu nedenle her ortamda rahatlıkla kullanabileceği gibi kombini de oldukça kolay şortlardır.

Bu şortlarla beraber tercih edeceğiniz ayakkabınız ise eğer boy probleminiz yoksa spor ayakkabılarınızla son derece sportmen ve rahat bir kombin yapabilirsiniz. Ancak daha uzun ve ince görünmek isterseniz de topuklu sandaletlerinizle beraber giydiğinizde oldukça şık ve tarz bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

kot kapri modeli

Bu şortların üzerine tercih edeceğiniz parça o kıyafetin bütünlüğünü oluşturur. Üzerine klasik bir parça seçerseniz mesela şık bir gömlek harika bir klasik kombin yapabilirsiniz. Ama salaş bir tişört tercih ederseniz de harika bir günlük kombin yapabilirsiniz. Her ikisi ile de son derece trend, şık ve tarz bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.