Ünlülerin Makyajları

Ünlüler her zaman trend olan ve her zaman şık olan makyaj şekillerini tercih ederler. Ünlülerin yaptığı makyaj sırlarını inceleyerek siz de aynı makyajı kendinizde uygulayabilirsiniz. Böylece belki de kendiniz için en doğru makyaj şeklini de yakalamış olursunuz.

Megan Fox makyajı

Megan fox’ un bilindiği üzere en güzel yeri gözleri. Son derece etkileyici ve derin bakan gözlere sahip. Eğer sizin de gözleriniz megan fox gibi güzelse ve renkli ise, göz kapağınıza doğal bir renkte far sürüp, gözünüzün kenar kısımlarına da bakır rengi far sürebilirsiniz. Dudaklarınıza ise parlatıcı ya da kırmızı tonlarda bir ruj sürebilirsiniz.

megan fox makyajı

Scarlett Johansson makyajı

Scarlett Johansson genelde sade olarak yaptığı makyajı ile dikkat çekmekte. Siz de onun gibi bir makyaj yapabilirsiniz. Göz kapağınıza bir miktar sim ya da hafif simli bir far sürebilirsiniz. Sonrasında ise dudağınıza açık renk bir ruj sürebilir şeftali tonlarda da bir allık kullanabilirsiniz.

Scarlett Johansson makyajı

Eva Mendes makyajı

Eva Mendes gibi bir çok ünlünün tercih ettiği aynı farın farklı tonlarını beraber kullanmayı siz de deneyebilirsiniz. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz. Göz kapağınıza sürdüğünüz farınızın başka bir renk tonunu gözünüzü altına ince bir kalem gibi çizerek sürebilirsiniz. Dudağınıza da hafif pembe bir ruj sürerek aslında Eva Mendes’in en sık yaptığı makyajı yapmış olursunuz.

Eva Mendes makyajı

Jessica Alba Makyajı

Jessica alba’nın yaptığı makyajın aynısı yapmak isterseniz çok zorlanmayacaksınız. Bunun yanında gölgeli saçlarınız varsa Jessica Alba makyajı tam size göre demektir. Çünkü Jessica Alba genelde gölgeli göz makyajı yapmaktadır. Bu nedenle saçı gölgeli olanlar gölgeli göz makyajını tercih ederlerse çok şık olacaktır. Gölgeli göz makyajı nasıl yapılır? Öncelikle göz kapaklarınız üzerine bakır tonlarda mat farlar, ya da simli ve füme farlardan sürmelisiniz. Farla renklendirdiğiniz göz kapaklarınızın kenarına hafif gölgeler yapabilirsiniz. Ruj olarak ise sade bir görünüm sağlayabilecek parlatıcı rujları tercih edebilirsiniz.

Jessica Alba makyajı

Jennifer Lopez Makyajı

Jennifer Lopez makyajını bir kaç adımda siz de yapabilirsiniz. Kapatıcı maksadı ile ten rengi bir fondöteni yüzünüze güzelce yedirerek sürün. Kaşınızın altından başlayarak kirpiklerinize kadar ışıltılı renkte bir far uygulayın. Göz kapaklarınıza ise açık bej tonlarında bir far sürün. Siyah göz farı ile kirpik uçlarınıza çok ince bir çizgi olacak şekilde sürün ve kirpiklerinize rimel sürün. Gül rengi tonlarında bir allık kullanın. Dudaklarınıza ise önce dudak renginde bir kalem çekin sonrasında da dudaklarınızı parlatıcı ile ya da parlatıcı kadar açık renk bir rujla boyayın.

Jennifer Lopez makyajı

Modasız kalmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.