Sezonun En Trend Rengi

Sezonun En Trend Rengi

Sevgili moda bağımlıları sezonun en trend rengini merak ediyor musunuz? O zaman yazımızı okumanızı öneririz. Çünkü sezonun en trend rengi hakkında harika bilgiler edineceksiniz. Bu sezonun en trend rengi koyu kırmızı yani bordo oluyor. Bordoya bazı tonlar eşlik ediyor. Bunlar şarap kırmızısı, koyu ve karanlık tonlardaki bordo ve normal tonlardaki bordo oluyor. Kırmızının adeta koyulaştırılmış ve sertleştirilmiş bir tonu olan bordo, sezon boyunca trend olmaya devam edecek. Peki sezonun en trend rengini kullanmanın yolları nelerdir? Buyurun değerlendirin.

Bordo oje trendi

Harika bir görünüm için neden olmasın. Parlak ve koyu bordo ojeler göz alıcı ve seksi olmak için tasarlamış adeta. Elbette trend olduğunu da düşünürsek bu renk ojeyi sürmemek için nedenimiz kalmıyor.

Bordo pantolon kombinleri

Bordoyu kullanmanın en mantıklı yollarından biri de pantolonlardır. Koyu bir renk olması nedeni ile bordo pantolonlarda kullanıldığında zayıf görünmenizi ve klasiklikten uzaklaşmanızı sağlar.

Bordo ruj modası

Zaten sitemizde bordo rujlarla ilgili pek çok haber görürsünüz. Çünkü sezonun makyaj trendlerinden biri zaten bordo rujlar. Piyasada adeta bordo rujların kapış kapış gittiği ortamda size en koyu tonları öneririz. Koyu istemem diyenlerdenseniz bordo parlak rujları da değerlendirebilirsiniz.

Bordo takı modelleri

Takıda bordoyu kullanmanın tam zamanı. Hemen bir aksesuarcıya giderek bordo bir takı edinmelisiniz. Trend ve oldukça da şık bir tarz için bordo aksesuarlar adeta kıyafetinizde harika bir tamamlayıcı olacaklardır.

Bordo deri ceket modelleri

Bordo deriye ne kadar da çok yakışır. Deri ceket sevmeyen de zaten yoktur. Siyah deri ceketler her zaman moda olurken siyaha şimdi bordo ceketler de eklendi. Harika görünen bordo deri ceketleri değerlendirmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.