Saten Abiye Elbise Modelleri

Saten abiye elbiseler

Sevgili moda bağımlıları eğer özel bir gece ya da davet için son derece özel ama oldukça da trend bir elbise arayışındaysanız saten abiye elbise modellerini kesinlikle öneririm. Son derece kadınsı ve son derece seksi bir görüntü yaratan bu elbiseler bu sezon çok trend. Son günlerde özellikle dünyaca ünlü isimler tarafından çok fazla tercih edilmesi saten elbiselere olan dikkati daha bir yoğunlaştırdı.

Saten Abiye Elbise Modelleri

Uzun saten abiye elbise modelleri

Daha klasik bir hava istiyorsunuz ama aynı zamanda kumaşı kendiniz belli etsin ve kaliteli dursun istiyorsunuz. İşte  o zaman parlak saten abiye elbiseler tam size göre demektir. Hafif parlak olan bu elbiseler özellikle özel gecelerde kusursuz görünmenizi sağlayacaktır. Bu arada saten kumaş dekolteyi de çok güzel kaldıran bir kumaştır. Eğer dekolteye de merakınız varsa satenle çok hoş durduğunu belirtmek isterim.

saten gece elbisesi modeli

Kısa saten abiye elbise modelleri

Uzun elbiseler her zaman daha klasik bir hava yaratır. Bazı kadınlar bu klasik havadan hiç hoşlanmazlar. Eğer siz de bu klasikliği sevmeyenlerdenseniz kısa modelleri tercih edebilirsiniz. Kısa saten abiye elbise modelleri çok daha kolay kullanılabilen, kombini de son derece kolay olan ve size modern bir hava katacak şık elbiselerdir.

en güzel saten abiye elbise modelleri

kırmızı saten abiye elbise modeli

Saten abiye elbiselerde kumaşta dikkat edilecek husus

Bildiğiniz gibi saten kolay buruşan ve kusurları çabuk ön plana çıkarabilen riskli bir kumaştır. Bu nedenle öncelikle çok fazla kilolulara saten çok önerilmez. Tercih edilecekse de genelde içinize bir korse giymeniz önerilir. Vücudunuza tamamen oturan streç tarzı modelleri pek tercih etmeyin. Vücudunuza otursun ancak streç gibi daracık olmasın buna dikkat edin. Buruşmayan saten kumaş tercih edin. Elbiseniz aman sizi yarı yolda bırakmasın.

kırmızı saten abiye elbise

Bu güzel elbise modelleri ile beraber elbette şık çanta kombinleyebilmek de son derece önemli bir detay. Sezonun en trend abiye çanta modelleri için buraya tıklayabilirsiniz.

abiye-çanta-modeli

Tüm trend modeller için galerimize tıklayarak gezebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.