Saç Örgüsü Modelleri

En trend saç modelleri arasında saç örgüsü modelleri ilk sırada geliyor. Eğer özellikle farklı örgü saç modellerinden hoşlanıyorsanız çok şanslısınız çünkü bu sezon örgü sezonu. Örgüler aslında her sezon trend olmayı başaran yegane saç modelleri arasındadır. Ancak bu sezon daha bir trend ve daha bir popüler olmaya hazırlanıyorlar galiba. Abiyesinden, normal günlük kullanımlara kadar her ortama rahatlıkla uydurabileceğiniz örgü saç modelleri son derece şık ve tarz bir hava yaratıyor.

Saç Örgüsü Modelleri

Sevgili moda bağımlıları örgü saç modası abiye saç modellerine de yansıdı. Örgü topuz modelleri abiye saçlarda bu sezon hem çok kullanışlı, hem oldukça modern, hem de son derece trend. Özellikle çok klasik bir görüntü istemeyenler için bu saç modeli son derece iyi bir seçim oluyor.

Arkadan düz örgü ise yıllardır kullandığımız bir örgü olmasına rağmen hiç bir zaman modası geçmeyen bir örgü şeklidir. Çok da kullanımı ve yapımı kolaydır. Yakalı bir üst giydiğinizde derli toplu ve oldukça da şık bir hava yaratır. Daha farklı bir tarz için ise arkadan başlayıp ördüğünüz örgünüzü yana doğru ilerleterek tamamlayın. Bu model de son derece popüler ve güzel. 2016 örgü saç modelleri arasında bu sezon her tarz örgü saç oldukça moda. Önemli olan sizi bu modellerin arasından kendinize en uygun tarzı ve modeli belirleyip seçmeniz.

Balık sırtı saç örgü modelleri ise her ortamda rahatlıkla kullanılabilen son derece şık ve güzel bir modeldir. Her tarz kıyafetle son derece uyumlu olan saç örgüleri bir kaç sezon çok popüler olacağa benziyor. Yandan yapılan, arkadan düz örülen, tepeden örülen, yarım saç yapıp örülen yani kısa her model son derece şık ve son derece tarz bir hava yaratıyor. Ayrıca bohem tarzının da oldukça trend olduğu şu günlerde bohem ile oldukça uyumlu olan örgü saç modellerini beraber kullanmayı kesinlikle bir denemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.