Pretty Little Liars Kızları

Pretty Little Liars Kızları – Pretty Little Liars Kızlarının Kıyafetleri

Sevgili moda bağımlıları tüm dünyayı kasıp kavuran ve adeta ciddi bir izlenme rakamı olan ünlü gençlik dizisinin adını duymuşsunuzdur. Pretty Little Liars gerçek bir Amerikan dizisi. Dizi birbirinden güzel bir kaç genç kız arasında geçiyor. İşlenen bir cinayet bir türlü açığa kavuşmuyor ve bu cinayet araştırmasında sürekli bir sır ve bir gizem ortaya çıkıyor. Her bölümü izleyiciyi adeta televizyona kilitleyen dizinin ise aslında konusundan çok dizinin baş karakterleri olan kızlar dikkat çekiyor.

Bu güzel dizide yer alan bu hoş kızlar her bölümde bir moda dergisinden fırlamışçasına giyiniyorlar ve tüm dünya kadınlarını kendilerine hayran bırakıyorlar. Kendilerine has tarzları olan ve trendleri yakından takip edip ona göre giyinen bu kızların kıyafetlerini yakından incelemeye ne dersiniz?

Aria’nın kıyafetleri

Bu küçük yalancıların içinde Aria’nın tamamen kendine has bir tarzı var. Çizgi film baskılı ceketi ile kombinlediği sarı çantası modacılardan tam not aldı. Harika görünüyor.

Arianın-kıyafetleri.

Spencer’in giydiği elbiseler

Soğuk bakışları ile meşhur olan bu küçük yalancının ise dizinin noel bölümünde yayınlanan elbisesi adeta tüm dünyada ciddi bir ses getirdi. Abiye elbise arayışı içinde olan genç kızlara da harika bir ilham verdi.

Spencer'in giydiği elbiseler

Hannah’nın elbiseleri

Dizinin en seksi olan oyuncusu da Hannah. Harika bir vücudu ve yüzü olan Hannah’nın giydiği bu elbise en çok beğenilen model oldu.

Hannahnın-elbiseleri

Spencer’in deri yeleği

Dizide giydiği bu deri yelek çok ama çok beğenildi. Yeleğin uzun oluşu ve vücuda çok güzel oturuşu da harika bir seçim olduğunu ispatladı. Pek çok modacı deri yeleğin bu sezon çok trend olduğuna dikkati çekerek bu yeleğe tam not verdi.

Spencerin-deri-yeleği

Emily’nin deri ceketi

Dizide asi kız tarzında giyinen Emily’nin bu ceketi çok ama çok beğenildi.

Emily'nin deri ceketi

Kızların en beğenilen tüm kıyafetlerini incelemek için galerimizi gezebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.