Pastel Renk Kıyafet Modası

Sevgili moda bağımlıları 2016 yaz trendleri arasında neon renk kıyafet modelleri oldukça popüler. Neon renklerle beraber pastel tonlarının da son derece trend olduğunu görüyoruz. Bu renklerin hepsinin ortak özelliği de yumuşak ve yaz aylarının en güzel ruhuna son derece uygun oluşu.

Pastel tonlarındaki yumuşacık kıyafetleri kim sevmez ki? peki sizin pastel tonunuz ne? Pastel tonlarında kıyafetlerle en uyumlu renk hiç şüphesiz beyazdır. Beyaz pastel renk bir kombinde size asla hata yapma şansı vermez. Blazer ceket modelleri her bahar olduğu gibi 2016 yazında da çok popüler olacak. İşte pastel tonlarını kullanmak için size harika bir fırsat. Bahar ayına da çok yakışan bu sıcacık rengi ceketinizde kullanabilirsiniz.

Unutmayın pastel tonları sizi daha yumuşak gösterecektir. Kombinlenmesi de son derece kolay olan pastel tonlarını kış ayarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hatta bu kışın trendi olan neonlarla karıştırarak çok güzel bir tarz yaratabilirsiniz. En güzel pastel renk kıyafet kombinleri için galerimizi gezmenizi öneririz.

Bu sezon hem yaz aylarında hem de kış aylarında pasteller özellikle çok trend oldu. Şimdi de yaz aylarında da son derece popüler olmaya hazırlanıyor. Kombini doğru yaparsanız pastel tonlarındaki kıyafetler oldukça güzel ve oldukça şık bir tarz olacaktır. Bu yumaşacık ve güzel renkler bu yaza damgasını vuaracak gibi görünüyor. Bir kot şort üzerine pastel tonlarında blazer bir ceket ile kombinlendiğinde harika bir tarz yapabilirsiniz. Ya da tam tersi olarak yani pastel tonlarında şık bir pantolon ve üzerine de farklı renk bir üstle yaptığınız kombin harika bir tarz yaratmanızı sağlayacaktır.

1 Cevap

  1. elif dedi ki:

    bence çok güzel kombinler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.