Mezuniyet Ayakkabı Modelleri

Mezuniyet için elbisenizi seçtiniz peki mezuniyet ayakkabı modelleri hakkında bilginiz var mı? Ayakkabılarda elbiseler kadar bir kombinde başrolü çeken önemli parçalardan biridir. Aslında işin en zevkli kısmı bir kombinde ayakkabı ve çanta seçme ksımıdır. Sadece doğru parçayı doğru kıyafetle en iyi şekilde eşleştirebilmektir burada önemli olan.

Mezuniyet Ayakkabı Modelleri

Eğer kafanız karışmış ve nasıl bir ayakkabı giyeceğiniz konsunda fikre ihtiyacınız varsa yazımızı okumanızı öneririz. Öncelikle mezuniyet ayakkabıları alışverişi yapmadan önce o güzel günde ya da gecede giyeceğiniz elbisenizin belli olması şarttır. Böylece tercih edeceğiniz ayakkabı renk ve deseninizi buna göre belirleyebilirsiniz.

Eğer siyah mezuniyet elbisesi tercih ediyorsanız ya da elbisenizin içinde siyah desenler varsa, hemen işin kolayına kaçarak siyah bir ayakkabı tercih edin deriz. Eğer sade düz bir siyah elbise giyecekseniz tercih edeceğiniz ayakkabınız dantel, taş ya da pırıltı süslemeli olmalı ki kombininize bir renk gelsin. Desenli ve hareketli bir elbise tercih ettiyseniz de tercihiniz sade siyah bir ayakkabı olmalıdır. Siyah bir kombin için tercih edebileceğiniz çantanız ise gene siyah renk bir portföy çanta çok iyi olur. Çantanızda hafif hareket olan ayrıntılar olması daha şık bir görüntü yaratacaktır.

Renkli bir elbise tercih ettiyseniz de size doğal tonları öneririz. Mezuniyet ayakkabı ve çanta modelleri içinde doğal tonlara sahip olan modelleri tercih ederseniz her tarz kıyafetinizle rahatlıkla uydurabilirsiniz. Nedir bu tonlar? Lame ve doredir. Üzerinde taşları olan modeller bu sezonun trend modelleri arasındadır. Siyah bir kombinle, rengarenk bir elbise ile, pudra renginde bir elbise ile dore ve lame oldukça uyumludur ve çok da güzel durur.

En güzel mezuniyet saç modelleri için tıklayın

En güzel ve en trend mezuniyet elbiseleri modelleri için tıklayın

Kısa mezuniyet elbise modelleri için tıklayın

Uzun mezuniyet elbiseleri için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.