Mavi Renk Düğün Organizasyonu

2013 ve 2014 yılı düğün modasında mavi  damgasını vuracak renklerden biri. Bu nedenle düğün modasında mavi çok trend. Maviyi düğününüzde bir çok yerde kullanabilirsiniz. Beyaz bir masa düzenleyip üzerine mavi aksesuarlar, mumlar yerleştirerek muhteşem kombinler oluşturabilirsiniz. Mavinin her tonu son derece moda. İster turkuaz rengi kullanın, ister koyu maviyi, isterseniz de gece mavisini. Seçim size kalmış. Önemli olan hangi tonun size daha yakın olduğu ve seçtiğiniz aksesuarlarla olan bütünlüğü.

Mavinin düğününüzde vereceği mesaj ise sonsuzluk ve özgürlük olacaktır. Mavi sonsuzluğu ve özgürlüğü simgeler. Bu güzel renk düğün dekorasyonuna çok yakışır. Sadece mavinin hakim olduğu bir dekorasyon da tercih edebilirsiniz. Eğer tercihiniz bu yönde olacaksa açık mavi ve gece mavisi iyi bir tercih olacaktır.

Bunun haricinde yukarıda da bahsettiğimiz gibi mavi diğer renklerle de oldukça güzel görünecektir. Hatta gelin mavi ayakkabı ya da mavi tonlarda gelin çiçeği seçerek düğün konseptini de mavi tercih ederek anlamlı ve son derece farklı bir oluşum yaratabilir. Beraberinde pasta da mavi seçilerek son derece uyumlu ve hoş bir düğün konsepti oluşturulmalıdır.

Mavi düğün dekorasyonu örnekleri

Modasız kalmayın.

2013 - 2014 düğün modası

açık mavi düğün masası dekorasyonu

düğün için sandalye süsleri

mavi beyaz düğün masaları

mavi düğün masası aksesuarları

mavi düğün masası süslemeleri

mavi düğün süslemeleri

mavi renk düğün organizasyonu

turkuaz düğün aksesuarları

turkuaz renk düğün dekorasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.